MIX – єдина навчальна платформа СумДУ

ПРО ПРОГРАМУ

Категорія слухачів: науково-педагогічні працівники СумДУ

Програма спрямована на професійний розвиток науково-педагогічних працівників в частині організації навчального процесу з використанням єдиної навчальної платформи MIX СумДУ

1. Концепція єдиного навчального середовища. Єдина навчальна платформа MIX – огляд функціональних можливостей та навчальних об’єктів онлайн-курсів.

2.  Основні етапи роботи на платформі MIX. Узгодження навчальних доручень, створення й налаштування віртуальних класів. Групи, підгрупи, взаємодія з АСУ та особистим кабінетом.

3.  Взаємодія зі студентами під час викладання дисципліни. Оголошення, повідомлення, чат. Розподіл варіантів. TimeLine.

4.  Перевірка звітів. Перевірка тестів. Оцінювання інших видів завдань. Налаштування доступу до тестів. Підсумковий контроль з відеоспостереженням.

5.  Підбиття підсумків активності студентів. Аналіз результатів по модулям та по курсу загалом.

6. Підсумкові оцінки. Друковані форми.

7. Конструктор навчально-методичних матеріалів «Lectur.ED». Налаштування Проєкту, підключення співавторів. Взаємодія з MIX, публікація й синхронізація матеріалів.

8. Створення та редагування структури курсу. Теми, модулі, мітки об’єктів. Буфер обміну, імпорт/експорт.

9. Навчальні об’єкти для представлення теоретичного матеріалу. Файли, html сторінки, вбудовані PDF, зовнішні ресурси.

10. Навчальні об’єкти для реалізації формувального та сумативного оцінювання.

11. Звіти, завдання для взаємного оцінювання, обговорення, Wiki, SCORM, інші активності в аудиторії чи поза межами платформи.

12. Навчальні об’єкти для реалізації формувального та сумативного оцінювання. Тести, типи тестових питань. Підсумкові тести

Ознайомитися з профілем програми можна за посиланням

ОБСЯГ ПРОГРАМИ

1 кредит ЄКТС (30 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ

Дистанційна (платформа Google Meet)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво встановленого зразка у відповідності до Постанови КМУ № 800 від 21.08.2019 р.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на сайті Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ, ознайомитися з якими можна за посиланням

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛАДАЧІВ ПРОГРАМИ

Юрій ЗУБАНЬ, к.т.н., директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ

Оксана ШОВКОПЛЯСк.ф.-м.н., завідувач навчально-методичної лабораторії електронного навчання організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ