Безперервна самоосвіта - шлях до успіху
Навчаємося впродовж усього життя
Вчимося швидше наших студентів
21 лютого 2022
Вітаємо наших перших випускників нової програми підвищення кваліфікації «Українська бізнес-лінгвістика». Протягом тижня слухачі із Сум, Києва, Харкова, Маріуполя, Одеси, Умані, Ужгорода працювали під керівництвом Алли Ярової, доцента кафедри журналістики та філології СумДУ, медіаекспертки Інституту демократії імені Пилипа Орлика і вдосконалювали свої навички у сфері бізнес-лінгвістики.
07 лютого 2022
Завершилось навчання за програмою підвищення кваліфікації «Microsoft Office Word & Excel для роботи та навчання».
07 лютого 2022
З 26 січня по 2 лютого 2022 року відбулась онлайн програма підвищення кваліфікації для працівників бібліотечних установ "Діджиталізація бібліотечної справи: інструменти та методи реалізації". Лекторами програми виступили співробітники Бібліотека Сумського державного університету / SUMDU Library.
20 грудня 2021
Завершилась програма підвищення кваліфікації «Використання безкоштовних онлайн-ресурсів для організації навчального процесу в дистанційній формі» для працівників інших закладів освіти та установ.
01 листопада 2021
Завершилась програма ПК "Розбудова системи забезпечення академічної доброчесності у закладі освіти" в межах якої спікери Артем АРТЮХОВ, Юрій ВОЛК та Ольга КРАМАРЕНКО акцентували увагу на особливостях здійснення освітньо-наукової діяльності із застосуванням принципів академічної доброчесності та етики академічних взаємовідносин.
21 жовтня 2021
 12-20 жовтня проходило навчання за програмою підвищення кваліфікації «Змішане навчання у закладах освіти: тенденції та виклики сьогодення».  Навчання було спрямоване на ознайомлення слухачів з особливостями впровадження змішаного навчання, а також з можливостями та механізмами використання різноманітних інструментів для організації навчального процесу за змішаними технологіями.

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.:  +38 0542 687717, +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua