Віртуальна академічна мобільність з використанням технології Collaborative Online International Learning (COIL): від ідеї до реалізації

ПРО ПРОГРАМУ

1.Collaborative Online International Learning (COIL): світ без кордонів у освіті.

1.1.Зміст, особливості, роль та значення COIL для розвитку компетенцій здобувачів освіти.

1.2.Структура COIL.

2.Підготовка COIL курсу до реалізації.

2.1.Підготовка плану-пропозиції COIL курсу.

2.2.Пошук партнерів та подальша робота щодо реалізації COIL курсу.

3.Інтерактивні методики та онлайн-платформи для реалізації COIL курсу.

3.1.Технології для icebreaking.

3.2.Технології для комунікації.

3.3.Технології для колаборативної роботи.

4.Шлях до успіху: Реалізація, моніторинг та оцінка COIL-курсу.

4.1.Проблемні питання під час реалізації COIL курсу та їх вирішення (співпраця, міжкультурна складова, мова, інклюзивність, узгодження часу, дат, визнання, оцінки, реалізація).

4.2.Моніторинг, контроль та оцінка результатів COIL курсу

Ознайомитися з профілем програми можна за посиланням

ОБСЯГ ПРОГРАМИ

1 кредит ЄКТС (30 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ

Дистанційна (платформа Google Meet)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво встановленого зразка у відповідності до Постанови КМУ № 800 від 21.08.2019 р.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на сайті Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ, ознайомитися з якими можна за посиланням

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛАДАЧА ПРОГРАМИ

Інна КОБЛЯНСЬКА, к.е.н, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування, заступник завідувача кафедри з міжнародної діяльності, членкиня ГО "Українська асоціація дослідників освіти", виконавиця багатьох міжнародних проєктів

Вікторія ПАНКРАТОВА, к.ю.н., старший викладач кафедри фундаментальної  юриспруденції та конституційного права, заступник директора ННІ права з міжнародної діяльності, координаторка освітнього проєкту "Локальна демократія: кращі європейські практики для України"; програми Erasmus+

Олена ІЩЕНКО, доктор філософії за спеціальністю "035 Філологія", асистент кафедри журналістики та філології, координатор з міжнародної діяльності, членкиня Центру українсько-європейського наукового співробітництва, екзаменаторка Національної комісії зі стандартів державної мови МОН України.

Інформація про подію

Дата початку 01.05.2024