Вид підвищення кваліфікації: вебінар «Google-cервіси у роботі викладача».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 год.
Дата проведення: 30.03.2020 р.
Лектор: Деревянко Ю.М.
|
1. Аблєєва Ірина Юріївна |
2. Бергілевич Олександра Миколаївна |
3. Бондаренко Дмитро Iванович |
4. Бумейстер Валентина Іванівна |
5. Вакуленко Ігор Анатолійович |
6. Гнаповська Людмила Вадимівна |
7. Давидова Людмила Миколаївна |
8. Доценко Тетяна Віталіївна |
9. Дудченко Віталіна Вікторівна |
10.Качанова Алла Анатоліївна |
11.Коленко Оксана Іванівна |
12.Курбатова Тетяна Олександрівна |
13.Лахтін Юрій Володимирович |
14.Ляшенко Ірина Володимирівна |
15.Мелейчук Станіслав Станіславович |
16.Олещенко Галина Павлівна |
17.Прімова Людмила Олександрівна |
18.Решитько Анна Дмитрівна |
19.Скарлупіна Юлія Анатоліївна |
20.Трунова Інна Олександрівна |
21.Яновська Ганна Олександрівна |
22. Лукаш Ольга |
Лектор: Лютий Т.В.
1. Бадіон Юрій Олексійович |
2. Базиль Олена Олександрівна |
3. Буцик Анна Сергіївна |
4. Васькін Роман |
5. Возна Інга Володимирівна |
6. Говорун Тетяна Павлівна |
7. Гордієнко Віта Павлівна |
8. Гордіна Марина Андріївна |
9. Дегула Андрій Іванович |
10. Завадська Марина Миколаївна |
11. Ковальова Тетяна Вікторівна |
12. Койбічук Віталія Василівна |
13. Коленко Оксанана Іванівна |
14. Кононенко Світлана Валеріївна |
15. Кушнерьов Олександр Сергійович |
16. Лебедка Сергій Миколайович |
17. Лебідь Євген Олександрович |
18. Лук'янихін Вадим Олександрович |
19. Молдаванова Наталія Олександрівна |
20. Німенко Наталія Анатоліївна |
21. Піддубний Євген Михайлович |
22. Попов Сергій Віталійович |
23. Прокопенко Наталія Миколаївна |
24. Семененко Тетяна Олексіївна |
25. Сікора Володимир Володимирович |
26. Січненко Петро Іванович |
27. Ходцева Алла Олександрівна |
28. Циндренко Олександр Олександрович |
29. Черевко Оксана Миколаївна |
30. Чернякова Аліна Вікторівна |
31. Чорна Інна Валентинівна |
32. Шовкопляс Оксана Анатоліївна |
33. Шубін Павло Андрійович |
34. Ярмоленко Ольга Сергіївна |
35. Яхненко Олена Миколаївна |
36. Яценко Валерій Валерійович |
37. Клименченко Анна |
38. Денисова Олена Станіславівна |
39. Зубань Юрій Олександрович |
40. Костюченко Євген Володимирович |
41. Долгова Наталія Олександрівна |
42. Сидоренко Олег |
43. Смоленніков Денис Олегович |
44. Строкін Олександр Олександрович |
45. Черноброва Анна Костянтинівна |
46. Лук'яненко Даша |
47. Шарова Олександра |
48. Жулавський Аркадій Юріїйович |
49. Коломієць Світлана Володимирівна |
50. Ілляшенко Вячеслав Юрійович |
51. П'ятикоп Геннадій Іванович |