Змішане навчання у закладах освіти: тенденції та виклики сьогодення

ПРО ПРОГРАМУ

Категорія слухачів: педагогічні та науково-педагогічні працівники інших закладів освіти.

Програма спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників в частині організації навчального процесу шляхом поєднання традиційного, он-лайн та самостійного навчання.

Долучившись до навчання ви дізнаєтеся про:

• особливості впровадження змішаного навчання у закладах освіти;
  • можливості та механізми використання Google-сервісів при організації навчального процесу за змішаними технологіями навчання;
  • застосування засобів Microsoft (Word, Excel) для організації та контролю знань студентів/учнів;
  • особливості створення навчального контенту у соціальних мережах;
  • сучасні технології створення мультимедійного контенту

1. Змішане навчання як технологія поєднання он-лайн навчання, традиційного та самостійного навчання.

1.1 Цифрові освітні технології в навчальному процесі. Соціальні, педагогічні, технологічні та організаційні аспекти впровадження цифрових технологій.

1.2 Моделі змішаного навчання та особливості їх впровадження у навчальній діяльності.

1.3 Практичний кейс.

2. Інформаційно-освітнє середовище для організації змішаного навчання.

2.1 Використання Google-сервісів у змішаному навчанні.

2.2 Застосування інструментів Microsoft Office 365 для організації змішаного навчання.

2.3 Роль соціальних мережевих сервісів у змішаному навчанні

2.4 Мультимедійний контент: види та засоби створення

Ознайомитися з профілем програми можна за посиланням

ОБСЯГ ПРОГРАМИ

1 кредит ЄКТС (30 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ

Дистанційна (платформа Google Meet)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво встановленого зразка у відповідності до Постанови КМУ № 800 від 21.08.2019 р.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на сайті Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ, ознайомитися з якими можна за посиланням

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛАДАЧІВ ПРОГРАМИ

Анна МАРЧЕНКО, кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних наук, навчально-науковий консультант ТОВ «Майндкей»

Юрій ДЕРЕВ’ЯНКО, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування

Олена ПРОЦЕНКО, кандидат фізико-математичних наук, доцент, член Українського науково-освітнього ІТ-товариства, учасник проектів програми Erasmus+, тренер ТОВ NetCracker

Тарас ЛЮТИЙ, кандидат фізико-математичних наук, доцент, член виконавчої ради Української науково-дослідницької асоціації, блогер, громадський активіст

Інформація про подію

Дата початку 24.10.2022
Дата закінчення 28.10.2022
Обмеження за кількістю учасників Необмежено
Індивідуальна вартість 400.00 грн.

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.:  +38 0542 687717, +38 0542 687718