Накопичувальна система підвищення кваліфікації – це система, що стимулює безперервний випереджальний професійний розвиток викладача Університету через обрахування здобуття ним нових та/або удосконалення існуючих компетентностей через навчання, стажування та інші види неформальної освіти та самоосвіти та/або здійснення професійної діяльності.

Механізм обрахунку результатів підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педігогічних працівників СумДУ здійснюється за контрольними показниками накопичувальної системи (версія 04). 

Мінімальний обсяг підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників СумДУ за останні пять років за накопичувальною системою повинен бути не менше ніж 1000 балів, що відповідає 6 кредитам ЄКТС.

Порядок зарахування результатів підвищення кваліфікації за контрольними показниками накопичувальної системи:

  • педагогічні та науково-педагогічні працівники подають до ЦРКП звіт про результати підвищення кваліфікації; 
  • ЦРКП розглядає до 01 числа кожного місяця подані звіти та вносить пропозиції щодо затвердження результатів підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників на вчені ради відповідних інститутів/факультетів;
  • ЦРКП на підставі рішень вчених рад готує проєкт наказу про зарахування результатів підвищення кваліфікації та формує свідоцтва про підвищення кваліфікації

Інформаційну підтримку щодо оформлення звіту про результати підвищення кваліфікації за накопичувальною системою ви можете отримати у Центрі розвитку кадрового потенціалу СумДУ.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Контактна особа:  Віта ГОРДІЄНКО, начальник ЦРКП

Контактний телефон: +38 (0542) 68-77-18

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.: +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua