Програма підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту

ПРО ПРОГРАМУ

Категорія слухачів: педагогічні та науково-педагогічні працівники інших закладів освіти.

Програма спрямована на професійний розвиток тренерів, тренерів-викладачів та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту шляхом поглиблення і розширення спеціальних знань, вмінь, необхідних для виконання посадових (функціональних) обов’язків.

Долучившись до навчання ви дізнаєтесь про:

• сучасні концепції та дидактичні принципи функціонування тренерської діяльності в системі підготовки спортсменів з обраного виду спорту;
  • особливості медичного супроводу і медикаментозного забезпечення спортивної підготовки спортсменів;
  • надання домедичної допомоги у процесі занять фізичним вихованням і спортом;
  • специфіку підготовки спортсмена у макроциклі в різних видах спорту.

1. Сучасні технології вдосконалення технічної майстерності. Методи контролю технічної підготовки та попередження спортивного травматизму.
  2. Дидактика сучасної системи підготовки спортсменів. Фізична підготовка в реалізації спортивного результату та спортивного довголіття.
  3. Популяризація здорового способу життя серед молоді.
  4. Тактична підготовка: сучасні методики та інструментарій. Специфіка підготовки спортсмена в макроциклі в різних видах спорту.
  5. Антидопінгове регулювання та контроль. Медичний супровід спортивної підготовки та відновлення. Медикаментозне забезпечення спортивної підготовки.

Ознайомитися з профілем програми можна за посиланням

ОБСЯГ ПРОГРАМИ

2,5 кредити ЄКТС (75 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ

Дистанційна (платформа Google Meet)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво встановленого зразка у відповідності до Постанови КМУ № 800 від 21.08.2019 р.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на сайті Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ, ознайомитися з якими можна за посиланням

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛАДАЧІВ ПРОГРАМИ

Олександр БРІЖАТИЙкандидат педагогічних наук, доцент, проректор СумДУ, відмінник освіти України, віце-президент Федерації легкої атлетики Сумської області

Володимир СЕРГІЄНКО,  доктор з фіичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичного виховання і спорту, член науково-методичної комісії із загальної професійної освіти та спорту МОН України (017 «Фізична культура і спорт»)

Юрій АТАМАНдоктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та спортивної медицини, директор науково-методичного центру спортивної медицини, член науково-методичної комісії МОН України (підкомісія зі спеціальності 227 «Фізична терапія та ерготерапія»)

Вікторія ГАРБУЗОВАдоктор біологічних наук, професор, завідувач кафедри фізіології і патофізіології з курсом медичної біології, сертифікований тьютор за педагогічною технологією Проблемно-орієнтованого навчання за грантовою програмою Tempus, майнд-фітнес тренер

Інформація про подію

Дата початку 19.06.2024
Дата закінчення 27.06.2024
Обмеження за кількістю учасників Необмежено
Дата завершення реєстрації 14.06.2024
Індивідуальна вартість 950.00 грн.