ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА НАВЧАННЯ

ПРО ПРОГРАМУ

Програма спрямована на професійний розвиток тренерів, тренерів-викладачів та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту шляхом поглиблення і розширення спеціальних знань, вмінь, необхідних для виконання посадових (функціональних) обов’язків.

Долучившись до навчання ви дізнаєтесь про:

• сучасні концепції та дидактичні принципи функціонування тренерської діяльності в системі підготовки спортсменів з обраного виду спорту;
  • особливості медичного супроводу і медикаментозного забезпечення спортивної підготовки спортсменів;
  • особливості спортивної дієтології задля підвищення спортивного результату в обраному виді спорту;
  • надання домедичної допомоги у процесі занять фізичним вихованням і спортом;
  • специфіку підготовки спортсмена у макроциклі в різних видах спорту.

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

1. Сучасні технології вдосконалення технічної майстерності. Методи контролю технічної підготовки та попередження спортивного травматизму.
  2. Дидактика сучасної системи підготовки спортсменів. Фізична підготовка в реалізації спортивного результату та спортивного довголіття.
  3. Фармакологічне забезпечення наслідків перенесених спортивних травм.
  4. Тактична підготовка: сучасні методики та інструментарій. Специфіка підготовки спортсмена в макроциклі в різних видах спорту.
  5. Спортивна дієтологія на різних етапах підготовки спортсмена. Антидопінгове регулювання та контроль. Медичний супровід спортивної підготовки та відновлення. Медикаментозне забезпечення спортивної підготовки.
  6. Надання домедичної допомоги у процесі занять фізичним вихованням і спортом.

Ознайомитися з профілем програми можна за посиланням

ОБСЯГ ПРОГРАМИ

2,5 кредити ЄКТС (75 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ

Дистанційна (платформа Google Meet)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на сайті Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ, ознайомитися з якими можна за посиланням

ВАРТІСТЬ

850 грн.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛАДАЧІВ ПРОГРАМИ