Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Task & Time management: втілення класичних методик у web-додатках».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 12.05.2020 р. – 18.05.2020 р.
Дата видачі свідоцтва: 20.05.2020 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1 |
Білоус Олена Анатоліївна |
16.01-0526/20 |
2 |
Боженко Вікторія Володимирівна |
16.01-0527/20 |
3 |
Божко Наталія Володимирівна |
16.01-0528/20 |
4 |
Бондаренко Ольга Сергіївна |
16.01-0529/20 |
5 |
Бумейстер Валентина Іванівна |
16.01-0530/20 |
6 |
Буцик Анна Сергіївна |
16.01-0531/20 |
7 |
Гарбузова Вікторія Юріївна |
16.01-0532/20 |
8 |
Говорун Тетяна Павлівна |
16.01-0533/20 |
9 |
Гребеник Людмила Іванівна |
16.01-0534/20 |
10 |
Гриненко Віталій Вікторович |
16.01-0535/20 |
11 |
Гриценко Лариса Леонідівна |
16.01-0536/20 |
12 |
Думчиков Михайло Олександрович |
16.01-0537/20 |
13 |
Дутченко Олена Олегівна |
16.01-0538/20 |
14 |
Закаблук Наталія Феліксівна |
16.01-0539/20 |
15 |
Золота Леся Володимирівна |
16.01-0540/20 |
16 |
Іванова Тетяна Володимирівна |
16.01-0541/20 |
17 |
Івахнюк Тетяна Василівна |
16.01-0542/20 |
18 |
Івахнюк Юрій Петрович |
16.01-0543/20 |
19 |
Ілляшенко Вячеслав Юрійович |
16.01-0544/20 |
20 |
Ілляшенко Костянтин Вікторович |
16.01-0545/20 |
21 |
Ілляшенко Тетяна Олексіївна |
16.01-0546/20 |
22 |
Князькова Поліна Володимирівна |
16.01-0547/20 |
23 |
Колеснікова Марія Вікторівна |
16.01-0548/20 |
24 |
Космінська Юлія Олександрівна |
16.01-0549/20 |
25 |
Кузьменко Ольга Віталіївна |
16.01-0550/20 |
26 |
Лебідь Андрій Євгенійович |
16.01-0551/20 |
27 |
Левченко Зоя Михайлівна |
16.01-0552/20 |
28 |
Ліцман Юлія Володимирівна |
16.01-0553/20 |
29 |
Ляшенко Ірина Володимирівна |
16.01-0554/20 |
30 |
Макаренко Інна Олександрівна |
16.01-0555/20 |
31 |
Макаренко Наталія Олексіївна |
16.01-0556/20 |
32 |
Моісеєнко Ірина Олегівна |
16.01-0557/20 |
33 |
Наталіч Вікторія Вадимівна |
16.01-0558/20 |
34 |
Олексіч Жанна Анатоліївна |
16.01-0559/20 |
35 |
Олешко Тетяна Миколаївна |
16.01-0560/20 |
36 |
Опанасюк Юлія Анатоліївна |
16.01-0561/20 |
37 |
Пернаков Микола Станіславович |
16.01-0562/20 |
38 |
Півень Світлана Миколаївна |
16.01-0563/20 |
39 |
Понирко Аліна Олексіївна |
16.01-0564/20 |
40 |
Приходько Ольга Олексіївна |
16.01-0565/20 |
41 |
Прокопенко Антоніна Вадимівна |
16.01-0566/20 |
42 |
Рябенко Тетяна Василівна |
16.01-0567/20 |
43 |
Сидоренко Юлія Юріївна |
16.01-0568/20 |
44 |
Старченко Анастасія Юрiївна |
16.01-0569/20 |
45 |
Тернюк Катерина В'ячеславівна |
16.01-0570/20 |
46 |
Трунова Інна Олександрівна |
16.01-0571/20 |
47 |
Харченко Надія Анатоліївна |
16.01-0572/20 |
48 |
Циганюк Дмитро Леонідович |
16.01-0573/20 |
49 |
Чорна Інна Валентинівна |
16.01-0574/20 |
50 |
Чумаченко Ярослав Дмитрович |
16.01-0575/20 |
51 |
Швець Станіслав Володимирович |
16.01-0576/20 |
52 |
Шуменко Ольга Анатоліївна |
16.01-0577/20 |
53 |
Янішевська Катерина Дмитрівна |
16.01-0578/20 |
54 |
Ярмоленко Ольга Сергіївна |
16.01-0579/20 |
55 |
Яценко Валерій Валерійович |
16.01-0580/20 |