Тематичний план:

1. Використання Google Classroom та Umix технологій у процесі навчання студентів», кафедра фінансів, банківської справи та страхування ННІ БТ «УАБС».
  2. Використання сучасних онлайн сервісів у навчанні іноземних мов.
  3. Мобільний додаток “Augmented Reality in Engineering Graphics” для викладання дисциплін «Нарисна геометрія та інженерна графіка» та «Комп’ютерна графіка в машинобудуванні».
  4. ANDROID-ДОДАТОК для розрахування показників ендогенної інтоксикації та імунореактивності у хворих на гострі кишкові інфекції.
  5. Командний квест як форма проведення практичних занять.
  6. Використання додатку «Testmoz test generator» для оптимізації робочого часу при проведенні практичних занять з клінічної біохімії для іноземних англомовних студентів.
  7. Математика у світі моди і дизайні одягу.
  8. Застосування технологій доповненої та віртуальної реальності в умовах проведення QR код квесту під час формування англомовної компетентності майбутніх моряків.