Назва проєкту: Відеоролик як інноваційний аспект практико-орієнтованого навчання
Автор проєкту: Деміхов Олексій Ігорович – ННІ ФЕМ імені Олега Балацького, кафедра управління
Сутність конкурсного проєкту:
Проект спрямований на посилення практико-орієнтованої складової підготовки студентів. В ході викладання дисципліни «Управління комунальною власністю» в групі ПУ-61 осіннього семестру 2018-2019 н.р., було заплановано та проведено такі заходи зі студентами:
1.Екскурсія в Управління майном Сумської обласної ради.
Посилання на новину про екскурсію на сайті кафедри управління СумДУ: http://management.fem.sumdu.edu.ua/uk/allcategories-uk-ua/13-novyny/36-ekskursiia-dlia-studentiv-do-upravlinnia-mainom-sumskoi-oblasnoi-rady
Студенти набули компетенцій щодо особливостей роботи спеціалістів Управління майном Сумської обласної ради, ознайомились з вимогами до молодих спеціалістів-випускників ВНЗ при прийомі на перше місце роботи в органи місцевого самоврядування, а також щодо умов та оплати праці.
2. Після екскурсії виникло розуміння студентами специфіки та напрямів практичної роботи спеціалістів Управління майном. За результатами вивчення теоретичної складової дисципліни студентам було запропоновано обрати проблематику в сфері управління комунальним майном в рамках виконання самостійної роботи з дисципліни, згідно представлених в робочій програмі тематик. Після обрання відповідної тематики студентам запропоновано виконати творче завдання: з’йомка на смартфон і монтаж стислого відеоролику (тривалістю до 4 хвилин), який повинен мати таку структуру:
- представлення студента
- оголошення назви дисципліни і викладача
- коротка інформація про суть та актуальність виявленої студентом проблеми в сфері управління комунальним майном
- можливі шляхи вирішення цієї проблеми на думку студента
- наприкінці відеоролику студенту рекомендовано сформулювати заклик до громадськості і відповідного менеджменту щодо подальших дій та управлінських рішень.
3. Також студентам рекомендовано розповсюдити власний відеоролик в соціальних мережах серед своїх друзів та зібрати лайки і коментарі. Вказаний крок творчо зацікавлює студентів до публічного представлення і обговорення у середовищі молоді цієї проблематики за допомогою смартфону в мережі Інтернет.
4. Презентація і захист відеоматеріалу під час семінару, який включає в себе:
- перегляд відеоролику на мультимедійному проекторі в аудиторії всією групою студентів;
- обговорення, обмін думками і відповіді автора на питання присутніх (викладача і студентів). При цьому створюється неформальна творча атмосфера, близька і цікава для молоді.
Посилання на готовий відеоролик на сайті кафедри управління СумДУ: http://management.fem.sumdu.edu.ua/uk/innovatsiini-metody-navchannia.