Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Критичне мислення у кризових ситуаціях: педагогічні виміри».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 12.10.2022 р. – 14.10.2022 р.
Дата видачі свідоцтва: 17.10.2022 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Працівники СумДУ |
||
1. |
Бадьор Віктор Миколайович |
16.01-1635/22 |
2. |
Бадьор Ірина Василівна |
16.01-1636/22 |
3. |
Гарбузова Вікторія Юріївна |
16.01-1637/22 |
4. |
Говорун Тетяна Павлівна |
16.01-1638/22 |
5. |
Горбась Вікторія Анатоліівна |
16.01-1639/22 |
6. |
Грибініченко Алла Миколаївна |
16.01-1640/22 |
7. |
Денисенко Юлія Олександрівна |
16.01-1641/22 |
8. |
Дрига Наталія Олександрівна |
16.01-1642/22 |
9. |
Ільїних Анна Анатоліївна |
16.01-1643/22 |
10. |
Качанова Алла Анатоліївна |
16.01-1644/22 |
11. |
Коляда Наталія Вікторівна |
16.01-1645/22 |
12. |
Король Світлана Анатоліївна |
16.01-1646/22 |
13. |
Кравець Олександр Валерійович |
16.01-1647/22 |
14. |
Кузенко Олена Володимирівна |
16.01-1648/22 |
15. |
Лебідь Андрій Євгенійович |
16.01-1649/22 |
16. |
Личко Володимир Станіславович |
16.01-1650/22 |
17. |
Личко Світлана Олександрівна |
16.01-1651/22 |
18. |
Лобурцова Олена Олегівна |
16.01-1652/22 |
19. |
Мельник Ольга Анатоліївна |
16.01-1653/22 |
20. |
Панкратова Вікторія Олегівна |
16.01-1654/22 |
21. |
Парфененко Юлія Вікторівна |
16.01-1655/22 |
22. |
Пахомов Володимир Васильович |
16.01-1656/22 |
23. |
Півень Світлана Миколаївна |
16.01-1657/22 |
24. |
Приходько Ольга Олексіївна |
16.01-1658/22 |
25. |
П'ятикоп Геннадій Іванович |
16.01-1659/22 |
26. |
Романюк Оксана Костянтинівна |
16.01-1660/22 |
27. |
Синах Андрій Олександрович |
16.01-1661/22 |
28. |
Скарлупіна Юлія Анатоліївна |
16.01-1662/22 |
29. |
Сміянова Ольга Іванівна |
16.01-1663/22 |
30. |
Сухарєв Анатолій Борисович |
16.01-1664/22 |
31. |
Сухоставець Наталія Петрівна |
16.01-1665/22 |
32. |
Ткаченко Юлія Анатоліївна |
16.01-1666/22 |
33. |
Трунова Інна Олександрівна |
16.01-1667/22 |
34. |
Чудаєва Юлія Сергіївна |
16.01-1668/22 |
35. |
Шлапко Тетяна Вікторівна |
16.01-1669/22 |
36. |
Щигло Лариса Володимирівна |
16.01-1670/22 |
37. |
Яновська Ганна Олександрівна |
16.01-1671/22 |
38. |
Ярмоленко Ольга Сергіївна |
16.01-1672/22 |
Працівники інших ЗО |
||
1. |
Бовдуй Світлана Петрівна |
16.01-1673/22 |
2. |
Горіславська Інна Вікторівна |
16.01-1674/22 |
3. |
Кислюк Валентина Павлівна |
16.01-1675/22 |
4. |
Недільська Наталія Олексіївна |
16.01-1676/22 |
5. |
Сова Людмила Олександрівна |
16.01-1677/22 |
6. |
Сукманюк Вікторія Михайлівна |
16.01-1678/22 |
7. |
Сябренко Анатолій Вікторович |
16.01-1679/22 |
8. |
Фірсова Наталія Леонідівна |
16.01-1680/22 |