Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації
«Управління закладом освіти: топ 5 принципів досягнення успіху».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 кредити ЄКТС.
Період навчання: 12.04.2021 р. – 20.04.2021 р.
Дата видачі свідоцтва: 21.04.2021
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Інші заклади освіти |
||
1 |
Гончаренко Тетяна Леонідівна |
16.01-1343-21 |
2 |
Кобець Віталій Миколайович |
16.01-1344-21 |
3 |
Косар Анатолій Антонович |
16.01-1345-21 |
4 |
Кушнір Наталія Олександрівна |
16.01-1346-21 |
5 |
Мальчикова Дар'я Сергіївна |
16.01-1347-21 |
6 |
Парасюк Наталія Михайлівна |
16.01-1348-21 |
7 |
Пилипенко Ігор Олегович |
16.01-1349-21 |
8 |
Соловйов Андрій Ігорович |
16.01-1350-21 |
9 |
Стасюк Людмила Леонідівна |
16.01-1351-21 |
10 |
Колісник Лариса Олексіївна |
16.01-1388-21 |
11 |
Шапошникова Ірина Василівна |
16.01-1389-21 |
СумДУ |
||
12 |
Бєсєдіна Антоніна Анатоліївна |
16.01-1352-21 |
13 |
Бурденко Ірина Миколаївна |
16.01-1353-21 |
14 |
Валюх Еліна Євгенівна |
16.01-1354-21 |
15 |
Височина Аліна Володимирівна |
16.01-1355-21 |
16 |
Гапонова Оксана Петрівна |
16.01-1356-21 |
17 |
Горбась Вікторія Анатоліївна |
16.01-1357-21 |
18 |
Гриненко Віталій Вікторович |
16.01-1358-21 |
19 |
Домашенко Марина Дмитрівна |
16.01-1359-21 |
20 |
Жиленко Ірина Рудольфівна |
16.01-1360-21 |
21 |
Зайцев Олександр Васильович |
16.01-1361-21 |
22 |
Іванов Віталій Олександрович |
16.01-1362-21 |
23 |
Івченко Олександр Володимирович |
16.01-1363-21 |
24 |
Коломієць Світлана Володимирівна |
16.01-1364-21 |
25 |
Кузьменко Ольга Віталіївна |
16.01-1365-21 |
26 |
Кушнерьов Олександр Сергійович |
16.01-1366-21 |
27 |
Личко Володимир Станіславович |
16.01-1367-21 |
28 |
Ляпощенко Олександр Олександрович |
16.01-1368-21 |
29 |
Медвідь Олена Миколаївна |
16.01-1369-21 |
30 |
Москаленко Павло Олександрович |
16.01-1370-21 |
31 |
Обухова Ольга Анатоліївна |
16.01-1371-21 |
32 |
Пернаков Микола Станіславович |
16.01-1372-21 |
33 |
Потапов Олександр Олександрович |
16.01-1373-21 |
34 |
П'ятикоп Геннадій Іванович |
16.01-1374-21 |
35 |
Романюк Анатолій Миколайович |
16.01-1375-21 |
36 |
Рогоз Владислав Миколайович |
16.01-1376-21 |
37 |
Самусевич Ярина Валентинівна |
16.01-1377-21 |
38 |
Середа Віта Іванівна |
16.01-1378-21 |
39 |
Скорба Олег Анатолійович |
16.01-1379-21 |
40 |
Сміян Олександр Іванович |
16.01-1380-21 |
41 |
Сушкова Олена Миколаївна |
16.01-1381-21 |
42 |
Тугай Наталія Олександрівна |
16.01-1382-21 |
43 |
Уткіна Марина Сергіївна |
16.01-1384-21 |
44 |
Хованський Сергій Олександрович |
16.01-1385-21 |
45 |
Хоменко Інна Вікторівна |
16.01-1386-21 |
46 |
Шевцова Тетяна Миколаївна |
16.01-1387-21 |