Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Теорія і практика організації безперервної освіти».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 16.06.2020 р. – 23.06.2020 р.
Дата видачі свідоцтва: 24.06.2020 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1 |
Азаренко Юлія Петрівна |
16.01-1149/20 |
2 |
Антонюк Тетяна Юріївна |
16.01-1150/20 |
3 |
Байрачна Анна Сергіївна |
16.01-1151/20 |
4 |
Безбородих Світлана Миколаївна |
16.01-1152/20 |
5 |
Березовенко Ірина Володимирівна |
16.01-1153/20 |
6 |
Бінденко Катерина Олександрівна |
16.01-1154/20 |
7 |
Болкарьова Олександра Вікторівна |
16.01-1155/20 |
8 |
Большакова Ольга Віталіївна |
16.01-1156/20 |
9 |
Будяк Наталія Олександрівна |
16.01-1157/20 |
10 |
Василенко Ірина Олександрівна |
16.01-1158/20 |
11 |
Венгрин Надія Олексіївна |
16.01-1159/20 |
12 |
Воробйова Марія Олександрівна |
16.01-1160/20 |
13 |
Горбань Катерина Володимирівна |
16.01-1161/20 |
14 |
Грицай Ірина Олегівна |
16.01-1162/20 |
15 |
Грідіна Катерина Василівна |
16.01-1163/20 |
16 |
Гудим Інга Володимирівна |
16.01-1164/20 |
17 |
Гуржий Олександра Сергіївна |
16.01-1165/20 |
18 |
Данчак Вікторія Андріївна |
16.01-1166/20 |
19 |
Дзюба Ірина Вікторівна |
16.01-1167/20 |
20 |
Жижко Андрій Олександрович |
16.01-1168/20 |
21 |
Захарова Ольга Іванівна |
16.01-1169/20 |
22 |
Згадова Наталія Сергіївна |
16.01-1170/20 |
23 |
Зєлєніна Марина Володимирівна |
16.01-1171/20 |
24 |
Іванова Людмила Володимирівна |
16.01-1172/20 |
25 |
Ірчишина Марина Віталіївна |
16.01-1173/20 |
26 |
Калашник Діна Анатоліївна |
16.01-1174/20 |
27 |
Касяненко Євгенія Валеріївна |
16.01-1175/20 |
28 |
Кашинська Олена Євгенівна |
16.01-1176/20 |
29 |
Коваленко Світлана Василівна |
16.01-1177/20 |
30 |
Колумбет Олена Петрівна |
16.01-1178/20 |
31 |
Кубецька Ольга Миколаївна |
16.01-1179/20 |
32 |
Кукса Елла Валеріївна |
16.01-1180/20 |
33 |
Кулiченко Тетяна Олександрiвна |
16.01-1181/20 |
34 |
Маркечко Каріна Альбертівна |
16.01-1182/20 |
35 |
Маслош Ольга Володимирівна |
16.01-1183/20 |
36 |
Межевська Лілія Володимирівна |
16.01-1184/20 |
37 |
Мірошниченко Микола Юрійович |
16.01-1185/20 |
38 |
Мозговенко Андрій Андрійович |
16.01-1186/20 |
39 |
Наливайко Лариса Романівна |
16.01-1187/20 |
40 |
Нежидаєва Тетяна Ігорівна |
16.01-1188/20 |
41 |
Орєшкова Аліна Федорівна |
16.01-1189/20 |
42 |
Остапенко Тетяна Миколаївна |
16.01-1190/20 |
43 |
Павлова Ірина Григорівна |
16.01-1191/20 |
44 |
Полулященко Тетяна Леонідівна |
16.01-1192/20 |
45 |
Раздимахо Володимир Миколайович |
16.01-1193/20 |
46 |
Репп Анна Леонідівна |
16.01-1194/20 |
47 |
Рожеченко Віктор Миколайович |
16.01-1195/20 |
48 |
Савіщенко Вікторія Миколаївна |
16.01-1196/20 |
49 |
Скрипченко Iрина Тарасiвна |
16.01-1197/20 |
50 |
Скрипченко Олександр Тарасович |
16.01-1198/20 |
51 |
Счастливець Віктор Іванович |
16.01-1199/20 |
52 |
Талдикін Олександр Васильович |
16.01-1200/20 |
53 |
Тернієвська Євгенія Йосипівна |
16.01-1201/20 |
54 |
Фісуненко Надія Олександрівна |
16.01-1202/20 |
55 |
Чепік-Трегубенко Ольга Сергіївна |
16.01-1203/20 |
56 |
Шулла Марія Іванівна |
16.01-1204/20 |
57 |
Яринич Тетяна Віталіївна |
16.01-1205/20 |