Вид підвищення кваліфікації: вебінар «Перевірка антиплагіатними системами: що треба знати».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 год.
Дата проведення: 13.05.2020 р.
1) Аблєєва Ірина Юріївна |
2) Алексахіна Тетяна Олексіївна |
3) Базиль Світлана Михайлівна |
4) Батальцев Євген Володимирович |
5) Башлай Ольга Володимирівна |
6) Башлак Ірина Анатоліївна |
7) Білоус Олена Анатоліївна |
8) Божко Наталія Володимирівна |
9) Бондар Олена Володимирівна |
10) Бондаренко Ольга |
11) Бумейстер Валентина Іванівна |
12) Бурденко Ірина Миколаївна |
13) Вареник Ірина |
14) Васильєва Олена Геннадіївна |
15) Власенко Валерій Миколайович |
16) Гапонова Оксана Петрівна |
17) Гарцунова Лариса Іванівна |
18) Главчева Юлія |
19) Гладченко Оксана Робертівна |
20) Говорун Тетяна Павлівна |
21) Голишевська Світлана Валеріївна |
22) Даниленко Ігор Анатолійович |
23) Дода Віталіна Віталіївна |
24) Дудченко Наталія Миколаївна |
25) Думчиков Михайло Олександрович |
26) Дяговченко Ілля |
27) Дядечко Алла Миколаївна |
28) Ємельянова Олена Валеріанівна |
29) Животовський Ігор Володимирович |
30) Жукова Тетяна Анатоліївна |
31) Жулавська Ольга Олександрівна |
32) Журба В`ячеслав Олегович |
33) Замора Оксана Михайлівна |
34) Зимак Юрій Анатолійович |
35) Золота Леся Володимирівна |
36) Золотова Світлана Григорівна |
37) Івахнюк Тетяна Василівна |
38) Івахнюк Юрій Петрович |
39) Кобзєва Тетяна Анатоліївна |
40) Козін Віктор Миколайович |
41) Коленко Оксана Іванівна |
42) Коляда Наталія Вікторівна |
43) Коробець Олена Михайлівна |
44) Космінська Юлія Олександрівна |
45) Костян Андрій Андрійович |
46) Крицька Ольга Василівна |
47) Курочкіна Вікторія Семенівна |
48) Латиш Світлана Федорівна |
49) Лахтін Юрій Володимирович |
50) Лебедка Сергій Миколайович |
51) Лук`яніхіна Алла Федорівна |
52) Лук`янова Олена Миколаївна |
53) Мавланова Оксана Джаббарівна |
54) Макаренко Інна Олександрівна |
55) Маценко Олександр Михайлович |
56) Миненко Сергій Володимирович |
57) Михайловська Євгенія Володимирівна |
58) Міхно Світлана Василівна |
59) Москаленко Юлія Василівна |
60) Назаренко Олена В`ячеславівна |
61) Нешта Анна Олександрівна |
62) Овсянко Олена Леонідівна |
63) Ониксимова Лариса Теофанівна |
64) Остапова Ольга Павлівна |
65) Острога Руслан Олексійович |
66) Пільтяй Інна Іванівна |
67) Поберій Наталія Вікторівна |
68) Приступа Людмила Никодимівна |
69) Приходько Наталія Анатоліївна |
70) Прімова Людмила Олександрівна |
71) Рубанов Павло Миколайович |
72) Руда Тетяна |
73) Самодай Оксана Омелянівна |
74) Сахно Прасковія |
75) Семенов Володимир Миколайович |
76) Сидоренко Юлія Юріївна |
77) Сипченко Інна Володимирівна |
78) Скорба Олег Анатолійович |
79) Смірнов Олег Ювеналійович |
80) Сміян Олександр Іванович |
81) Степанов Віталій Валерійович |
82) Стогова Ольга Володимирівна |
83) Сухарєв Анатолій Борисович |
84) Суходуб Людмила Борисівна |
85) Теслик Наталія Миколаївна |
86) Усенко Наталія Миколаївна |
87) Уткіна Марина Сергіївна |
88) Федоришина Лариса |
89) Черняк Марина |
90) Чернякова Ганна Анатоліївна |
91) Чиняк Ольга Сергіївна |
92) Чорна Інна Валентинівна |
93) Чудаєва Юлія Сергіївна |
94) Швагер Ольга Андріївна |
95) Шевченко Марина |
96) Шевченко Юлія Юріївна |
97) Школа Вікторія Юріївна |
98) Шовкопляс Оксана Анатоліївна |
100)Янішевська Катерина Дмитрівна |
101)Яхненко Олена Миколаївна |
102) Прокопенко Антоніна Вадимівна |
103) Черник Марина Володимирівна |