Вид підвищення кваліфікації: вебінар «Попереднє планування дисципліни при розробці дистанційного курсу»
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 год.
Дата проведення: 06.05.2020 р.
- Базиль Олена Олександрівна
- Байстрюченко Наталія Олегівна
- Берладір Христина Володимирівна
- Берлігевич Олександра Миколаївна
- Бєсєдіна Анатоніна Анатоліївна
- Білоус Олена Анатоліївна
- Боженко Вікторія Володимирівна
- Бокова Світлана Іванівна
- Бондаренко Ольга
- Бумейстер Валентина Іванівна
- Буцик Анна Сергіївна
- Височина Аліна Володимирівна
- Власенко Валерій Миколайович
- Гапонова Оксана Петрівна
- Говорун Тетяна Павлівна
- Даниленко Ігор Анатолійович
- Дегтярьов Сергій Іванович
- Дегула Андрій Іванович
- Денисенко Юлія Олександрівна
- Єжова Ольга Олександрівна
- Ємельянова Олена Валеріанівна
- Журавка Олена Сергіївна
- Закаблук Наталія Феліксівна
- Замора Оксана Михайлівна
- Золота Леся Володимирівна
- Іванова Тетяна Володимирівна
- Івахнюк Тетяна Василівна
- Івахнюк Юрій Петрович
- Івко Андрій
- Ілляшенко Тетяна Олексіївна
- Ільченко Олександр Васильович
- Ільченко Олександр Володимирович
- Каща Марія Олексіївна
- Козаченко Юлія Сергіївна
- Кравець Олександр Валерійович
- Крухмаль Олена Валентинівна
- Кузьменко Ольга Віталіївна
- Кушнерьов Олександр Сергійович
- Кушніров Павло Васильович
- Лебедка Сергій Миколайович
- Лебідь Андрій Євгенійович
- Личко Володимир Станіславович
- Лук’янихін Вадим Олександрович
- Лукаш Ольга Анатоліївна
- Мілтих Вікторія Станіславівна
- Мілтих Вікторія Станіславівна
- Мірошніченко Олеся Вікторівна
- Міхно Світлана Василівна
- Москаленко Юлія Василівна
- Олещенко Галина Павлівна
- Павленко Людмила Дмитрівна
- Панченко Юлія Валеріївна
- Полева Олена Федорівна
- Попов Сергій Віталійович
- Потапов Олександр Олександрович
- Прімова Людмила Олександрівна
- Рудняк Анна Дмитрівна
- Рябченко Тетяна Олександрівна
- Сахно Парасковія Іванівна
- Семенов Володимир Миколайович
- Сухарєв Анатолій Борисович
- Сушко Тетяна Сергіївна
- Сушко-Безденежних Марія Григорівна
- Трецька Тамара Олександрівна
- Харченко Іван
- Харченко Надія Анатоліївна
- Чорна Інна Валентинівна
- Швець Станіслав Володимирович
- Швець Уляна Станіславівна
- Шевцова Тетяна Миколаївна
- Шубін Павло Андрійович
- Янішевська Катерина Дмитрівна