Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Сучасні методи обробки статистичних даних».
Форма підвищення кваліфікації: очно-дистанційна
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 10.03.2020 р. – 30.04.2020 р.
Дата видачі свідоцтва: 04.05.2020 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1 |
Бинда Тетяна Парфеніївна |
16.01-0296/20 |
2 |
Бойко Алеся Валеріївна |
16.01-0297/20 |
3 |
Бойко Володимир Іванович |
16.01-0298/20 |
4 |
Болотна Марина Анатоліївна |
16.01-0299/20 |
5 |
Бумейстер Валентина Іванівна |
16.01-0300/20 |
6 |
Галушко Наталія Анатоліївна |
16.01-0301/20 |
7 |
Гордієнко Олена Володимирівна |
16.01-0302/20 |
8 |
Дмитрук Сергій Миколайович |
16.01-0303/20 |
9 |
Іконописцева Наталя Анатоліївна |
16.01-0304/20 |
10 |
Ілляшенко Вячеслав Юрійович |
16.01-0305/20 |
11 |
Калашник Наталія Володимирівна |
16.01-0306/20 |
12 |
Копиця Тетяна Володимирівна |
16.01-0307/20 |
13 |
Пернаков Микола Станіславович |
16.01-0308/20 |
14 |
Приходько Ольга Олексіївна |
16.01-0309/20 |
15 |
Рощупкін Адріан Олексійович |
16.01-0310/20 |
16 |
Ситник Ольга Андріївна |
16.01-0311/20 |
17 |
Сміян Світлана Анатоліївна |
16.01-0312/20 |
18 |
Сухарєв Анатолій Борисович |
16.01-0313/20 |
19 |
Ярмоленко Ольга Сергіївна |
16.01-0314/20 |
20 |
Ляшенко Ірина Володимирівна |
16.01-0315/20 |
21 |
Савченко Тарас Григорович |
16.01-0316/20 |
22 |
Бондар Тетяна Вікторівна |
16.01-0317/20 |
23 |
Вакуленко Ігор Анатолійович |
16.01-0318/20 |
24 |
Гончаренко Олексій Сергійович |
16.01-0319/20 |
25 |
Гуменна Юлія Григорівна |
16.01-0320/20 |
26 |
Жукова Тетяна Анатоліївна |
16.01-0321/20 |
27 |
Захаркіна Людмила Сергіївна |
16.01-0322/20 |
28 |
Кобушко Ігор Миколайович |
16.01-0323/20 |
29 |
Кобушко Яна Володимирівна |
16.01-0324/20 |
30 |
Колосок Світлана Іванівна |
16.01-0325/20 |
31 |
Коробець Олена Михайлівна |
16.01-0326/20 |
32 |
Котенко Наталія Вікторівна |
16.01-0327/20 |
33 |
Макерська Вікторія Олегівна |
16.01-0328/20 |
34 |
Маценко Олександр Михайлович |
16.01-0329/20 |
35 |
Мирошниченко Юлія Олександрівна |
16.01-0330/20 |
36 |
Пімоненко Тетяна Володимирівна |
16.01-0331/20 |
37 |
Рубанов Павло Миколайович |
16.01-0332/20 |
38 |
Сагер Людмила Юріївна |
16.01-0333/20 |
39 |
Самойлікова Анастасія Вікторівна |
16.01-0334/20 |
40 |
Сигида Любов Олексіївна |
16.01-0335/20 |
41 |
Малетов Дмитро Володимирович |
16.01-0336/20 |
42 |
Іванова Тетяна Володимирівна |
16.01-0337/20 |
43 |
Муліна Наталія Ігорівна |
16.01-0338/20 |
44 |
Аблєєва Ірина Юріївна |
16.01-0339/20 |
45 |
Говорун Тетяна Павлівна |
16.01-0340/20 |
46 |
Яновська Ганна Олександрівна |
16.01-0341/20 |
47 |
Багдасарян Артем Анатолійович |
16.01-0342/20 |
48 |
Білоус Олена Анатоліївна |
16.01-0343/20 |
49 |
Дворниченко Аліна Василівна |
16.01-0344/20 |
50 |
Жиленко Тетяна Іванівна |
16.01-0345/20 |
51 |
Кравченко Юлія Анатоліївна |
16.01-0346/20 |
52 |
Швець Уляна Станіславівна |
16.01-0347/20 |