Тематичний план:

1. Теоретичні основи організації навчальної продуктивної діяльності (філософія, психологія, дидактика, методика).
  2. Побудова навчального змісту у вигляді абстрактно-теоретичної моделі навчального матеріалу.
  3. Тренінги з методики створення проблемних ситуацій, визначення алгоритмів їх вирішення з використання змісту курсу «Біологія рослин» (6 клас).
  4. Тренінги з методики створення проблемних ситуацій, визначення алгоритмів їх вирішення з використання змісту курсу «Біологія тварин» (7 клас).
  5. Тренінги з методики створення проблемних ситуацій, визначення алгоритмів їх вирішення з використання змісту курсу «Біологія людини» (8 клас).
  6. Тренінги з методики створення проблемних ситуацій, визначення алгоритмів їх вирішення з використання змісту курсу «Молекулярної біології» (9 - 10 класи).
  7. Формулювання та методика вирішення задач з екології.
  8. Організація учнівської науково-дослідної діяльності.
  9. Використання засобів навчання – комп’ютерні технології, інтерактивні методи – їх місце та використання на сучасному етапі функціонування української школи.
  10. Лабораторні роботи з виділення ДНК тощо

Загальний обсяг: 30 годин (10 аудиторних годин)