Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту (з обраного виду спорту)
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2,5 кредити ЄКТС.
Період навчання: 16.10.2023 р. – 24.10.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 24.10.2023
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Інші заклади |
||
1 |
Байда Галина Юріївна |
16.01-2492/23 |
2 |
Бардіж Валентина Миколаївна |
16.01-2493/23 |
3 |
Бурдик Наталія Валеріївна |
16.01-2494/23 |
4 |
Вепрев Олександр Миколайович |
16.01-2495/23 |
5 |
Гайдук Віктор Вікторович |
16.01-2496/23 |
6 |
Галиш Олена Анатоліївна |
16.01-2497/23 |
7 |
Гоменюк Сергій Ілліч |
16.01-2498/23 |
8 |
Грабко Анатолій Якович |
16.01-2499/23 |
9 |
Дорошенко Олексій Володимирович |
16.01-2500/23 |
10 |
Думенко Ярослав Тарасович |
16.01-2501/23 |
11 |
Івашина Микита Анатолійович |
16.01-2502/23 |
12 |
Ігнатьєв Дмитро Іванович |
16.01-2503/23 |
13 |
Кольцова Маргарита Володимирівна |
16.01-2504/23 |
14 |
Кравець Михайло Володимирович |
16.01-2505/23 |
15 |
Кужиль Володимир Анатолійович |
16.01-2506/23 |
16 |
Ластівка Богдан Юрійович |
16.01-2507/23 |
17 |
Максименко Валерій Миколайович |
16.01-2508/23 |
18 |
Марцінковський Ігор Богданович |
16.01-2509/23 |
19 |
Міфтахов Зуфар Рахімзянович |
16.01-2510/23 |
20 |
Мороз Василь Іванович |
16.01-2511/23 |
21 |
Моторна Інга Олександрівна |
16.01-2512/23 |
22 |
Моца Богдана Євгеніївна |
16.01-2513/23 |
23 |
Назаренко Олексій Миколайович |
16.01-2514/23 |
24 |
Нічик Альона Олександрівна |
16.01-2515/23 |
25 |
Нога Леся Ярославівна |
16.01-2516/23 |
26 |
Нор Юрій Станіславович |
16.01-2517/23 |
27 |
Олексенко Владислав Анатолійович |
16.01-2518/23 |
28 |
Остапко Ярослав Петрович |
16.01-2519/23 |
29 |
Павленко Олена Олександрівна |
16.01-2520/23 |
30 |
Пилипенко Олександр Олександрович |
16.01-2521/23 |
31 |
Поваляєва Марина Олександрівна |
16.01-2522/23 |
32 |
Полівець Юрій Олексійович |
16.01-2523/23 |
33 |
Пташник Олена Юріївна |
16.01-2524/23 |
34 |
Резінова Катерина Володимирівна |
16.01-2525/23 |
35 |
Рябоконь Олена Володимирівна |
16.01-2526/23 |
36 |
Савоченко Ніна Володимирівна |
16.01-2527/23 |
37 |
Сердюк Микола Михайлович |
16.01-2528/23 |
38 |
Сирмаміїх Віктор Васильович |
16.01-2529/23 |
39 |
Сірман Григорій Йосипович |
16.01-2530/23 |
40 |
Сокуренко Дмитро Юрійович |
16.01-2531/23 |
41 |
Станіславська Олена Михайлівна |
16.01-2532/23 |
42 |
Степанюк Іван Васильович |
16.01-2533/23 |
43 |
Стовбан Андрій Миколайович |
16.01-2534/23 |
44 |
Третяк Ольга Володимирівна |
16.01-2535/23 |
45 |
Тур Максим Віталійович |
16.01-2536/23 |
46 |
Угніч Ігор Валентинович |
16.01-2537/23 |
47 |
Фiлатов Iгор Васильович |
16.01-2538/23 |
48 |
Хоросоженко Дмитро Вікторович |
16.01-2539/23 |
49 |
Черногоров Олексій Юрійович |
16.01-2540/23 |
50 |
Чигринов Олексій Ігорович |
16.01-2541/23 |
51 |
Чорний Сергій Юрійович |
16.01-2542/23 |
52 |
Шукурова Людмила Тарасівна |
16.01-2543/23 |
53 |
Якимець Микола Миколайович |
16.01-2544/23 |
СумДУ |
||
54 |
Євдокимов Євген Миколайович |
16.01-2545/23 |
55 |
Ковальов Ярослав Сергійович |
16.01-2546/23 |
56 |
Кунпан Максим Олександрович |
16.01-2547/23 |
57 |
Савіна Валерія Олександрівна |
16.01-2548/23 |
58 |
Хоменко Олександр Сергійович |
16.01-2549/23 |
59 |
Шумило Олександр Петрович |
16.01-2550/23 |