Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Українське ділове мовлення».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 20.03.2023 р. – 23.03.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 23.03.2023
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтв |
1 |
Акентьєв Володимир Сергійович |
16.01-0698/23 |
2 |
Баликіна Ірина Дмитрівна |
16.01-0699/23 |
3 |
Баховська Олена Йосипівна |
16.01-0700/23 |
4 |
Башилова Ганна Анатоліївна |
16.01-0701/23 |
5 |
Береза Наталія Петрівна |
16.01-0702/23 |
6 |
Бистрицький Володимир Володимирович |
16.01-0703/23 |
7 |
Біловол Олександр Миколайович |
16.01-0704/23 |
8 |
Бондаренко Наталя Єгорівна |
16.01-0705/23 |
9 |
Веснін Володимир Вікторович |
16.01-0706/23 |
10 |
Вигоняйло Андрій Сергійович |
16.01-0707/23 |
11 |
Гєнчєва Елла Дмитрівна |
16.01-0708/23 |
12 |
Гончарова Олена Юріївна |
16.01-0709/23 |
13 |
Грабовська Валентина Валентинівна |
16.01-0710/23 |
14 |
Гутарова Неля Іванівна |
16.01-0711/23 |
15 |
Данилов Павло Іванович |
16.01-0712/23 |
16 |
Дем'яненко Валерій Михайлович |
16.01-0713/23 |
17 |
Діденко Наталія Миколаївна |
16.01-0714/23 |
18 |
Драч Микола Валентинович |
16.01-0715/23 |
19 |
Дунаєва Інна Павлівна |
16.01-0716/23 |
20 |
Єлісєєва Алла Віталіївна |
16.01-0717/23 |
21 |
Жидецька Олена Олександрівна |
16.01-0718/23 |
22 |
Замкова Наталія Леонідівна |
16.01-0719/23 |
23 |
Іванова Марина Сергіївна |
16.01-0720/23 |
24 |
Ільченко Ірина Анатоліївна |
16.01-0721/23 |
25 |
Канцир Дар'я Петрівна |
16.01-0722/23 |
26 |
Кейса Уляна Богданівна |
16.01-0723/23 |
27 |
Кінзерський Віктор Анатолійович |
16.01-0724/23 |
28 |
Клименко Юрій Олексійович |
16.01-0725/23 |
29 |
Князькова Ірина Іванівна |
16.01-0726/23 |
30 |
Кожухова Тетяна Валеріївна |
16.01-0727/23 |
31 |
Костяна Тетяна Олександрівна |
16.01-0728/23 |
32 |
Котюк Галина Іванівна |
16.01-0729/23 |
33 |
Кузьменко Наталія Михайлівна |
16.01-0730/23 |
34 |
Лавська Валентина Іванівна |
16.01-0731/23 |
35 |
Лашевич Ольга Олександрівна |
16.01-0732/23 |
36 |
Лисенко Світлана Борисівна |
16.01-0733/23 |
37 |
Лушня Світлана Павлівна |
16.01-0734/23 |
38 |
Максименко Раїса Іванівна |
16.01-0735/23 |
39 |
Маргітич Агнета Іванівна |
16.01-0736/23 |
40 |
Марчук Галина Григорівна |
16.01-0737/23 |
41 |
Мороз Ніна Олександрівна |
16.01-0738/23 |
42 |
Москаленко Юлія Миколаївна |
16.01-0739/23 |
43 |
Нємцева Наталя Володимирівна |
16.01-0740/23 |
44 |
Паламарчук Тетяна Юріївна |
16.01-0741/23 |
45 |
Панасюк Зоряна Вячеславівна |
16.01-0742/23 |
46 |
Пастух Світлана Миколаївна |
16.01-0743/23 |
47 |
Паулаускас Світлана Вікторівна |
16.01-0744/23 |
48 |
Пахнюк Наталія Вікторівна |
16.01-0745/23 |
49 |
Пецкович Олександра Дмитрівна |
16.01-0746/23 |
50 |
Пилипчук Наталія Василівна |
16.01-0747/23 |
51 |
Поліщук Ольга Валеріївна |
16.01-0748/23 |
52 |
Полянська Раїса Миколаївна |
16.01-0749/23 |
53 |
Попова Наталя Геннадіївна |
16.01-0750/23 |
54 |
Романюк Ольга Миколаївна |
16.01-0751/23 |
55 |
Самченко Юлія Анатоліївна |
16.01-0752/23 |
56 |
Сафронова Юлія Юріївна |
16.01-0753/23 |
57 |
Сенаторова Анастасія Валеріївна |
16.01-0754/23 |
58 |
Сидоренко Антоніна Миколаївна |
16.01-0755/23 |
59 |
Сіроштан Катерина Олексіївна |
16.01-0756/23 |
60 |
Скорик Олена Миколаївна |
16.01-0757/23 |
61 |
Смоляр Яна Миколаївна |
16.01-0758/23 |
62 |
Сокол Костянтин Михайлович |
16.01-0759/23 |
63 |
Солоненко Тетяна Миколаївна |
16.01-0760/23 |
64 |
Сузанська Наталія Вікторівна |
16.01-0761/23 |
65 |
Тимкова Валентина Андріївна |
16.01-0762/23 |
66 |
Торяник Катерина Юріївна |
16.01-0763/23 |
67 |
Чабанюк Ірина Василівна |
16.01-0764/23 |
68 |
Чаюк Людмила Миколаївна |
16.01-0765/23 |
69 |
Черевань Олена Олександрівна |
16.01-0766/23 |
70 |
Чубакова Марина Володимирівна |
16.01-0767/23 |