Вид підвищення кваліфікації: вебінар «Основи роботи у Google Classroom: створення та додавання матеріалів (початковий рівень)».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 год.
Дата проведення: 01.04.2020 р.
1. Бугайов Володимир Іванович |
2. Бабенко Яна Анатолиевна |
3. Боброва Олена Валентинівна |
4. Бокова Світлана Іванівна |
5. Бондар Наталія Юріївна |
6. Бондаренко Ольга Сергіївна |
7. Буцик Анна Сергіївна |
8. Вареник Ірина Володимирівна |
9. Винниченко Людмила Боголюбівна |
10. Говорун Тетяна Павлівна |
11. Гордієнко Віта Павлівна |
12. Гурець Лариса Леонідівна |
13. Даниленко Ігор Анатолійович |
14. Дейнека Ольга Валеріївна |
15. Дехтяр Надія Анатоліївна |
16. Диченко Тетяна Василівна |
17. Дудченко Віталіна Вікторівна |
18. Думчиков я Михайло Олександрович |
19. Дяговченко Ілля |
20. Євтухов Артем Віталійович |
21. Жданов Сергій Миколайович |
22. Жулавський Аркадій Юрійович |
23. Завадська Марина Миколаївна |
24. Золота Леся Володимирівна |
25. Золотова Світлана Григорівна |
26. Івахнюк Тетяна Василівна |
27. Ілляшенко Вячеслав Юрійович |
28. Козаченко Юлія Сергіївна |
29. Козловська Ганна Борисівна |
30. Коленко Оксана Іванівна |
31. Колесник Віталій Олександрович |
32. Коломієць Світлана Володимирівна |
33. Кононенко Світлана Валеріївна |
34. Коротун Микола Миколайович |
35. Костюченко Надія Миколаївна |
36. Кравець Олександр Валерійович |
37. Кравченко Олена Володимирівна |
38. Красуля Алла Вікторівна |
39. Кривець Олександр Сергійович |
40. Курочкіна Вікторія Семенівна |
41. Кушніров Павло Васильович |
42. Лахтін Юрій Володимирович |
43. Лебедка Сергій Миколайович |
44. Личко Володимир Станіславович |
45. Ляшенко Ірина Володимирівна |
46. Макаренко Михайло Ілліч |
47. Мариненко Ярослава Олександрівна |
48. Муліна Наталія Ігорівна |
49. Мухін Михайло Михайлович |
50. Ніколенко Валентина Володимирівна |
51. Новикова Інна Володимирівна |
52. Олещенко Галина Павлівна |
53. Отрощенко Лариса Степанівна |
54. Пак Василь Якович |
55. Плахута Валентина Анатольевна |
56. Плохута Тетяна Миколаївна |
57. Полева Олена Федорівна |
58. Пономаренко Оксана Сергіївна |
59. Попов Сергій Віталійович |
60. Потапов Олександр Олександрович |
61. Пригара Ірина Олександрівна |
62. Приходько Наталія Анатоліївна |
63. Прокопенко Антоніна Вадимівна |
64. П'ятикоп Геннадій Іванович |
65. Рощупкін Адріан Олексійович |
66. Рубан Анатолій Іванович |
67. Рудняк Анна Дмитрівна |
68. Самодій Юлія Олегівна |
69. Семененко Тетяна Олексіївна |
70. Середа Віта Іванівна |
71. Ситник Ольга Андріївна |
72. Смирнов Василь Анатолійович |
73. Сміян Світлана Анатоліївна |
74. Терехов Андрій Михайлович |
75. Тимофіїв Сергій Владиславович |
76. Тугай Наталія Олександрівна |
77. Тур Олександр Миколайович |
78. Усенко Наталія Миколаївна |
79. Чорна Інна Валентинівна |
80. Чуланова Галина Валеріївна |
81. Чумаков Володимир Миколайович |
82. Шевцова Тетяна Миколаївна |
83. Шевченко Володимир Порфирович |
84. Шищук Володимир Дмитрович |
85. Шубін Пало Андрійович |
86. Щербак Вікторія Володимирівна |
87. Ющенко О.В. |
88. Язиков Олександр Валерійович |
89. Янішевська Каерина Дмитрівна |
90. Яновська Ганна Олександрівна |
91. Білоус Олена Анатоліївна |
92. Гресько Ігор Яремович |
93. Дегтярьова Ірина Борисівна |
94. Карінцева Олександра Іванівна |
95. Лук'яніхін Вадим Олександрович |
96. Овечкін Денис Вячеславович |
97. Пігуль Наталія Георгіївна |
98. Черненко Володимир Миколайович |
99. Чиняк Ольга Сергіївна |
100. Шкарупа |
101. Шовкопляс Оксана Анатоліївна |
102. Маценко Олександр |
103. Лукаш Ольга |
104. Прімова Людмила Олександрівна |