Вітаємо наших перших випускників нової програми підвищення кваліфікації «Українська бізнес-лінгвістика». Протягом тижня слухачі із Сум, Києва, Харкова, Маріуполя, Одеси, Умані, Ужгорода працювали під керівництвом Алли Ярової, доцента кафедри журналістики та філології СумДУ, медіаекспертки Інституту демократії імені Пилипа Орлика і вдосконалювали свої навички у сфері бізнес-лінгвістики.

Слухачі курсу дізналися про особливості спілкування у сфері бізнесу, реклами, адміністрування, оволоділи певними прийомами комунікативної конкуренції, навчилися розрізняти й застосовувати різні комунікативні тактики, щоб поліпшити результативність у діловій царині, приділили увагу й культурі української мови.

Учасники навчання залишили позитивні відгуки й побажання подовжити курс на кілька занять: Дякую! Дуже цікаво. Додайте ще декілька годин, бо, справді, цікаво! – Аліна Моісеєнко, заступник начальника Головного управління ДПС у Київській області. Коли буде продовження? Хочу ще почути про білу й чорну риторику. Для мене це нове. Дякую за цікавий і корисний курс! – Олена Яхненко, старший викладач кафедри екології та природозахисних технологій. Дуже корисна інформація. Дякую! – Ірина Рожкова, секретар Дубовиківської сільської ради.

Якщо цей курс зацікавив і Вас, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням