ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА НАВЧАННЯ

ПРО ПРОГРАМУ

В умовах активізації дистанційного навчання у закладах освіти перед викладачами постає питання вибору електронної освітньої платформи, інструментів чи онлайн-сервісів, які допоможуть ефективно організувати навчальний процес.

Значні можливості в організації дистанційного навчання має платформа MOODLE, яка через систему управління навчання дозволяє інтегрувати його з аудиторії в мережу, використовуючи веб-технології.

Програма «Організація дистанційного навчання в закладах освіти з використанням навчальної платформи MOODLE» спрямована на професійний розвиток педагогічних та науково-педагогічних працівників в частині організації навчального процесу у дистанційній формі з використанням навчальної платформи MOODLE.

Долучившись до навчання ви дізнаєтеся про:

• можливості та механізми використання платформи Moodle для організації навчального процесу у дистанційній формі;
  • алгоритм роботи з платформою Moodle;
  • особливості створення та розміщення навчального контенту у дистанційному курсі за допомогою платформи Moodle;
  • організацію та проведення контролю знань студентів/учнів за допомогою платформи дистанційного навчання Moodle

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН

1. Огляд інструментів навчальної платформи Moodle для розробки авторських дистанційних курсів.

1.1. Інтерфейс навчальної платформи Moodle.

1.2. Управління курсами та категоріями в системі Moodle.

1.3. Адміністрування курсу.

1.4. Створення та модифікація структури курсу.

1.5. Налаштування параметрів курсу.

1.6. Імпорт/експорт курсів.

1.7. Дизайн курсу.

1.8. Календар подій.

2. Створення ресурсів в дистанційному курсі (підготовка та розміщення навчального контенту різних форматах).

2.1. Робота з текстовим редактором Moodle.

2.2. Додавання різноманітних елементів і ресурсів курсу для групової роботи (файл, сторінка, завдання, тест, відвідування, анкета, семінар тощо).

3. Організація та проведення тестування.

3.1.Формати тестових завдань.

3.2. Банк тестових питань: категорії і структура.

3.3. Підготовка тестів, експорт та імпорт тестових запитань.

3.4. Оброблення результатів тестування.

4. Робота за користувачами.

4.1. Ролі користувачів та їх облікові записи.

4.2. Адміністрування користувачів: завантаження у систему, видимість користувачів, відключення.

4.3. Глобальні і локальні групи.

4.4. Методи підключення груп користувачів до курсу.

Ознайомитися з профілем програми можна за посиланням

ОБСЯГ ПРОГРАМИ

1 кредит ЄКТС (30 годин)

ФОРМА НАВЧАННЯ

Дистанційна (платформа Google Meet)

ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Перелік виданих документів про підвищення кваліфікації оприлюднюється на сайті Центру розвитку кадрового потенціалу СумДУ, ознайомитися з якими можна за посиланням

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКЛАДАЧА ПРОГРАМИ

Олена ПРОЦЕНКОкандидат фізико-математичних наук, доцент, член Українського науково-освітнього ІТ-товариства, учасник проектів програми Erasmus+, тренер ТОВ NetCracker