Конкурс «Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ» проводиться щорічно з метою стимулювання науково-педагогічних працівників до безперервного саморозвитку, підвищення власних компетентностей та забезпечення постійного зростання кадрового потенціалу Університету.

Учасниками конкурсу можуть стати науково-педагогічних працівників, які на момент проведення конкурсу виконують 5 та більше кваліфікаційних вимог, а також рівень організації освітньої діяльності яких оцінений як «високий» за результатами останнього конкурсу «Кращий викладач очима студентів».

Конкурс проводиться щорічно протягом червня-вересня.

Необхідну інформацію  про умови та порядкок проведення конкурсу ви можете знайти у Положенні про конкурс «Кращі науково-педагогічні працівники СумДУ»

Інформаційну підтримку щодо особливостей проведення конкурсу ви можете отримати у Центрі розвитку кадрового потенціалу СумДУ.

 

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ:

Координатор конкурсу: Віта ГОРДІЄНКО, начальник ЦРКП

Контактні телефони: +38 (0542) 68-77-17, +38 (0542) 68-77-18

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Веб-сайт ЦРКП: http://crkp.sumdu.edu.ua/uk/ 

Україна, 40007 Суми,
вул. Римського-Корсакова, 2

Головний корпус, 7-й поверх, кабінет Г-703
Тел.: +38 0542 687718
E-mail: [email protected]

При використанні матеріалів з
даного ресурсу посилання на сайт
обов'язкове

All rights reserved by sumdu.edu.ua