Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «З електронних засобів та дистанційних технологій навчання».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 6 кредитів ЄКТС
Період навчання: 17.10.2022 р. – 08.11.2022 р.
Дата видачі свідоцтва: 08.11.2022 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Науково-педагогічні працівники інших закладів |
||
1 |
Паламарчук Олександр Сергійович |
16.01-1956/22 |
2 |
Пермінова Людмила Аркадіївна |
16.01-1957/22 |
3 |
Ременюк Галина Іванівна |
16.01-1958/22 |
4 |
Редькіна Віра Гаврилівна |
16.01-1959/22 |
Науково-педагогічні працівники СумДУ |
||
1 |
Петренко Наталія Володимирівна |
16.01-2058/22 |
2 |
Бурла Артем Олександрович |
16.01-2059/22 |
3 |
Стасюк Роман Миколайович |
16.01-2060/22 |
4 |
Пушкарьов Юрій Іванович |
16.01-2061/22 |
5 |
Приходько Анатолій Іванович |
16.01-2062/22 |
6 |
Макеєв Василь Ілліч |
16.01-2063/22 |
7 |
Трофименко Павло Євгенович |
16.01-2064/22 |
8 |
Житник Віктор Євгенович |
16.01-2065/22 |
9 |
Кліщова Жанна Євгеніївна |
16.01-2066/22 |
10 |
Приходченко Ірина Володимирівна |
16.01-2067/22 |
11 |
Божко Наталія Володимирівна |
16.01-2068/22 |
12 |
Сміян Світлана Анатоліївна |
16.01-2069/22 |
13 |
Копиця Тетяна Володимирівна |
16.01-2070/22 |
14 |
Бойко Алеся Валеріївна |
16.01-2071/22 |
15 |
Сухоставець Наталія Петрівна |
16.01-2072/22 |
16 |
Сміян Олександр Іванович |
16.01-2073/22 |
17 |
Горбась Вікторія Анатоліївна |
16.01-2074/22 |
18 |
Винниченко Людмила Боголюбівна |
16.01-2075/22 |
19 |
Атаман Юрій Олександрович |
16.01-2076/22 |
20 |
П`ятикоп Геннадій Іванович |
16.01-2077/22 |
21 |
Кравець Олександр Валерійович |
16.01-2078/22 |
22 |
Олещенко Галина Павлівна |
16.01-2079/22 |
23 |
Босько Василь Миколайович |
16.01-2080/22 |
24 |
Медвідь Олена Миколаївна |
16.01-2081/22 |
25 |
Степанов Віталій Валерійович |
16.01-2082/22 |
26 |
Тарасова Тетяна Борисівна |
16.01-2083/22 |
27 |
Німенко Наталія Анатоліївна |
16.01-2084/22 |
28 |
Левенок Інна Сергіївна |
16.01-2085/22 |
29 |
Сипченко Інна Володимирівна |
16.01-2086/22 |
30 |
Койбічук Віталія Василівна |
16.01-2087/22 |
31 |
Бондаренко Алла Федорівна |
16.01-2088/22 |
32 |
Чернявський Анатолій Леонідович |
16.01-2089/22 |
33 |
Євдокимова Альона Вікторівна |
16.01-2090/22 |
34 |
Рибальченко Світлана Миколаївна |
16.01-2091/22 |
35 |
Бондар Тетяна Вікторівна |
16.01-2092/22 |
36 |
Матвєєва Юлія Тагібеківна |
16.01-2093/22 |
37 |
Макуха Дмитро Миколайович |
16.01-2094/22 |
38 |
Кравченко Ярослав Олегович |
16.01-2095/22 |
39 |
Жигилій Дмитро Олексійович |
16.01-2096/22 |
40 |
Маслова Зоя Іванівна |
16.01-2097/22 |
41 |
Тиркусова Надія Володимирівна |
16.01-2098/22 |
42 |
Малетов Дмитро Володимирович |
16.01-2099/22 |
43 |
Марченко Станіслав Вікторович |
16.01-2100/22 |
44 |
Дегула Андрій Іванович |
16.01-2101/22 |
45 |
Бондаренко Герман Андрійович |
16.01-2102/22 |
46 |
Прокопов Максим Геннадійович |
16.01-2103/22 |
47 |
Нешта Анна Олександрівна |
16.01-2104/22 |