Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «З інноваційної педагогічної діяльності».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 6 кредитів ЄКТС/4 кредити ЄКТС
Період навчання: 25.10.2021 р. – 10.11.2021 р.
Дата видачі свідоцтва: 10.11.2021 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Науково-педагогічні працівники інших закладів освіти (4 кредити ЄКТС) |
||
1 |
Буряк Микола Васильович |
16.01-2904/21 |
2 |
Денищич Людмила Петрівна |
16.01-2905/21 |
3 |
Корнева Наталя Олександрiвна |
16.01-2906/21 |
4 |
Парамонова Тетяна Владиславівна |
16.01-2907/21 |
5 |
Паращак Оксана Орестівна |
16.01-2908/21 |
6 |
Сябренко Анатолій Вікторович |
16.01-2909/21 |
7 |
Терьохіна Людмила Анатоліївна |
16.01-2910/21 |
8 |
Усик Людмила Миколаївна |
16.01-2911/21 |
9 |
Шапарєва Олена Степанівна |
16.01-2912/21 |
10 |
Щербина Сергій Олександрович |
16.01-2913/21 |
Науково-педагогічні працівники інших закладів освіти (6 кредитів ЄКТС) |
||
11 |
Бітченко Олександр Миколайович |
16.01-2914/21 |
12 |
Волошин Олександр Миколайович |
16.01-2915/21 |
13 |
Горіславська Інна Вікторівна |
16.01-2916/21 |
14 |
Зав'ялова Марина Володимирівна |
16.01-2917/21 |
15 |
Комнацький Богдан Юрійович |
16.01-2918/21 |
16 |
Котиш Андрій Іванович |
16.01-2919/21 |
17 |
Коцюра Ольга Олександрівна |
16.01-2920/21 |
18 |
Кравець Ростислав Анатолійович |
16.01-2921/21 |
19 |
Кучеренко Наталія Василівна |
16.01-2922/21 |
20 |
Кушнір Галина Олександрівна |
16.01-2923/21 |
21 |
Лобода Вікторія Віталіївна |
16.01-2924/21 |
22 |
Майкова Ганна Вікторівна |
16.01-2925/21 |
23 |
Маринич Любов Іванівна |
16.01-2926/21 |
24 |
Орловський Володимир Олександрович |
16.01-2927/21 |
25 |
Осичнюк Лілія Михайлівна |
16.01-2928/21 |
26 |
Ракова Катерина Володимирівна |
16.01-2929/21 |
27 |
Ткаченко Володимир Валентинович |
16.01-2930/21 |
28 |
Чумак Ольга Юріївна |
16.01-2931/21 |
29 |
Яцканич Надія Михайлівна |
16.01-2932/21 |
Науково-педагогічні працівники СумДУ |
||
30 |
Бабар Тетяна Володимирівна |
16.01-3152/21 |
31 |
Бережна Ольга Володимирівна |
16.01-3153/21 |
32 |
Біденко Лариса Валентинівна |
16.01-3154/21 |
33 |
Бойко Ольга Петрівна |
16.01-3155/21 |
34 |
Бокова Світлана Іванівна |
16.01-3156/21 |
35 |
Боронос Володимир Миколайович |
16.01-3157/21 |
36 |
Бріжата Ірина Анатоліївна |
16.01-3158/21 |
37 |
Бурденко Ірина Миколаївна |
16.01-3159/21 |
38 |
Ворона Наталія Олександрівна |
16.01-3160/21 |
39 |
Грибачова Ірина Петрівна |
16.01-3161/21 |
40 |
Денисенко Сергій Іванович |
16.01-3162/21 |
41 |
Древаль Ольга Юріївна |
16.01-3163/21 |
42 |
Залога Вільям Олександрович |
16.01-3164/21 |
43 |
Калашник Наталія Володимирівна |
16.01-3165/21 |
44 |
Кобилецький Сергій Миколайович |
16.01-3166/21 |
45 |
Коленко Оксана Іванівна |
16.01-3167/21 |
46 |
Кононенко Микола Григорович |
16.01-3168/21 |
47 |
Кучма Наталія Григорівна |
16.01-3169/21 |
48 |
Ліцман Юлія Володимирівна |
16.01-3170/21 |
49 |
Моісеєнко Ірина Олегівна |
16.01-3171/21 |
50 |
Новгородцев Анатолій Іванович |
16.01-3172/21 |
51 |
Олада Микола Михайлович |
16.01-3173/21 |
52 |
Опанасюк Надія Миколаївна |
16.01-3174/21 |
53 |
Павленко Олена Олексіївна |
16.01-3175/21 |
54 |
Приступа Людмила Никодимівна |
16.01-3176/21 |
55 |
Росохата Анна Сергіївна |
16.01-3177/21 |
56 |
Руденко Павло Володимирович |
16.01-3178/21 |
57 |
Руденко Тетяна Миколаївна |
16.01-3179/21 |
58 |
Скорба Олег Анатолійович |
16.01-3180/21 |
59 |
Ступін Борис Анатолійович |
16.01-3181/21 |
60 |
Супрун Олег Федорович |
16.01-3182/21 |
61 |
Чиняк Ольга Сергіївна |
16.01-3183/21 |
62 |
Шаповалов Сергій Павлович |
16.01-3184/21 |
63 |
Шелест Микола Борисович |
16.01-3185/21 |