Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Українська мова: помічник кожному на щодень».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 кредити ЄКТС.
Період навчання: 28.01.2021 р. – 09.02.2021 р.
Дата видачі свідоцтва: 10.02.2021 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Педагогічні та науково-педагогічні працівники інших закладів освіти |
||
1 |
Василенко Володимир Миколайович |
16.01-0122/21 |
2 |
Головня Сергiй Борисович |
16.01-0123/21 |
3 |
Зіверт Катерина Костянтинівна |
16.01-0124/21 |
4 |
Кавера Наталія Вікторівна |
16.01-0125/21 |
5 |
Калинич Маріанна Томашівна |
16.01-0126/21 |
6 |
Кищук Олена Іванівна |
16.01-0127/21 |
7 |
Клімова Галина Павлівна |
16.01-0128/21 |
8 |
Ковальова Наталія Олексіївна |
16.01-0129/21 |
9 |
Муц Інна Олександрівна |
16.01-0130/21 |
10 |
Пашкевич Калина Лівіанівна |
16.01-0131/21 |
11 |
Романюк Тетяна Василівна |
16.01-0132/21 |
12 |
Свірщук Катерина Володимирівна |
16.01-0133/21 |
13 |
Сергеєнкова Ірина Станіславівна |
16.01-0134/21 |
14 |
Ситнікова Наталя Миколаївна |
16.01-0135/21 |
15 |
Сліпецька Ірина Петрівна |
16.01-0136/21 |
16 |
Таволжанська Юлія Сергіївна |
16.01-0137/21 |
17 |
Таволжанський Олексій Володимирович |
16.01-0138/21 |
18 |
Тищенко Василь Валентинович |
16.01-0139/21 |
19 |
Штен Оксана Василівна |
16.01-0140/21 |
Педагогічні та науково-педагогічні працівники СумДУ |
||
1 |
Аблєєва Ірина Юріївна |
16.01-0294/21 |
2 |
Александров Вадим Трофимович |
16.01-0295/21 |
3 |
Бадалян Анна Юріївна |
16.01-0296/21 |
4 |
Бурнос Євгенія Юріївна |
16.01-0297/21 |
5 |
Ворона Наталія Олександрівна |
16.01-0298/21 |
6 |
Гончаров Олександр Андрійович |
16.01-0299/21 |
7 |
Дворниченко Аліна Василівна |
16.01-0300/21 |
8 |
Думчиков Михайло Олександрович |
16.01-0301/21 |
9 |
Дядечко Алла Миколаївна |
16.01-0302/21 |
10 |
Єгорова Олеся Іванівна |
16.01-0303/21 |
11 |
Закаблук Наталія Феліксівна |
16.01-0304/21 |
12 |
Зінченко Анна Володимирівна |
16.01-0305/21 |
13 |
Іванова Тетяна Володимирівна |
16.01-0306/21 |
14 |
Івченко Олександр Володимирович |
16.01-0307/21 |
15 |
Козинцева Тетяна Олександрівна |
16.01-0308/21 |
16 |
Коленко Оксана Іванівна |
16.01-0309/21 |
17 |
Колесник Віталій Олександрович |
16.01-0310/21 |
18 |
Колісник Людмила Олексіївна |
16.01-0311/21 |
19 |
Коржова Інна Костянтинівна |
16.01-0312/21 |
20 |
Литвиненко Галина Іванівна |
16.01-0313/21 |
21 |
Макаренко Михайло Ілліч |
16.01-0314/21 |
22 |
Маринич Тетяна Олександрівна |
16.01-0315/21 |
23 |
Мартиненко Сергій Сергійович |
16.01-0316/21 |
24 |
Миленкова Римма Володимирівна |
16.01-0317/21 |
25 |
Ніколенко Валентина Володимирівна |
16.01-0318/21 |
26 |
Орленко Наталія Володимирівна |
16.01-0319/21 |
27 |
Панкратова Вікторія Олегівна |
16.01-0320/21 |
28 |
Пилипенко-Фріцак Наталія Анатоліївна |
16.01-0321/21 |
29 |
Піддубний Євген Михайлович |
16.01-0322/21 |
30 |
Рой Ігор Олександрович |
16.01-0323/21 |
31 |
Синах Андрій Олександрович |
16.01-0324/21 |
32 |
Сміян Катерина Олександрівна |
16.01-0325/21 |
33 |
Сотник Ірина Миколаївна |
16.01-0326/21 |
34 |
Сухарєв Анатолій Борисович |
16.01-0327/21 |
35 |
Хованський Сергій Олександрович |
16.01-0328/21 |
36 |
Швець Уляна Станіславівна |
16.01-0329/21 |
37 |
Шевцова Тетяна Миколаївна |
16.01-0330/21 |
38 |
Щербак Світлана Олексіївна |
16.01-0331/21 |
39 |
Щербина-Яковлева Олена Юхимівна |
16.01-0332/21 |