Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційні технології навчання у СумДУ».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 12.05.2020 р. – 03.06.2020 р.
Дата видачі свідоцтва: 04.06.2020 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1 |
Баранова Ірина Володимирівна |
16.01-0974/20 |
2 |
Башлак Ірина Анатоліївна |
16.01-0975/20 |
3 |
Бинда Тетяна Парфеніївна |
16.01-0976/20 |
4 |
Бокова Світлана Іванівна |
16.01-0977/20 |
5 |
Бріжата Ірина Анатоліївна |
16.01-0978/20 |
6 |
Власенко Валерій Миколайович |
16.01-0979/20 |
7 |
Диченко Тетяна Василівна |
16.01-0980/20 |
8 |
Дядечко Алла Миколаївна |
16.01-0981/20 |
9 |
Євтухов Артем Віталійович |
16.01-0982/20 |
10 |
Зайцев Олександр Васильович |
16.01-0983/20 |
11 |
Івахнюк Тетяна Василівна |
16.01-0984/20 |
12 |
Івахнюк Юрій Петрович |
16.01-0985/20 |
13 |
Івченко Олександр Володимирович |
16.01-0986/20 |
14 |
Ілляшенко Вячеслав Юрійович |
16.01-0987/20 |
15 |
Кобзєва Тетяна Анатоліївна |
16.01-0988/20 |
16 |
Кобушко Яна Володимирівна |
16.01-0989/20 |
17 |
Костян Андрій Андрійович |
16.01-0990/20 |
18 |
Левченко Зоя Михайлівна |
16.01-0991/20 |
19 |
Ляшенко Ірина Володимирівна |
16.01-0992/20 |
20 |
Михайловська Євгенія Володимирівна |
16.01-0993/20 |
21 |
Наталіч Вікторія Вадимівна |
16.01-0994/20 |
22 |
Олешко Тетяна Богданівна |
16.01-0995/20 |
23 |
Плохута Тетяна Миколаївна |
16.01-0996/20 |
24 |
Приступа Людмила Никодимівна |
16.01-0997/20 |
25 |
Рябенко Тетяна Василівна |
16.01-0998/20 |
26 |
Скарлупіна Юлія Анатоліївна |
16.01-0999/20 |
27 |
Сухарєв Анатолій Борисович |
16.01-1000/20 |
28 |
Теліженко Людмила Вікторівна |
16.01-1001/20 |
29 |
Ходцева Алла Олександрівна |
16.01-1002/20 |
30 |
Чиняк Ольга Сергіївна |
16.01-1003/20 |
31 |
Шуменко Ольга Анатоліївна |
16.01-1004/20 |
32 |
Яновська Ганна Олександрівна |
16.01-1005/20 |
33 |
Бондаренко Дмитро Iванович |
16.01-1006/20 |
34 |
Боронос Вікторія Георгіївна |
16.01-1007/20 |
35 |
Бухтіарова Аліна Геннадіївна |
16.01-1008/20 |
36 |
Дунаєва Марина Миколаївна |
16.01-1009/20 |
37 |
Ємельянова Олена Валеріанівна |
16.01-1010/20 |
38 |
Жулавський Аркадій Юрійович |
16.01-1011/20 |
39 |
Журавка Олена Сергіївна |
16.01-1012/20 |
40 |
Забіцький Дмитро Володимирович |
16.01-1013/20 |
41 |
Завадська Марина Миколаївна |
16.01-1014/20 |
42 |
Іванова Тетяна Володимирівна |
16.01-1015/20 |
43 |
Ілляшенко Тетяна Олексіївна |
16.01-1016/20 |
44 |
Ільїна Вікторія Валеріївна |
16.01-1017/20 |
45 |
Ільїних Анна Анатоліївна |
16.01-1018/20 |
46 |
Коломієць Світлана Володимирівна |
16.01-1019/20 |
47 |
Кривич Яна Миколаївна |
16.01-1020/20 |
48 |
Крухмаль Олена Валентинівна |
16.01-1021/20 |
49 |
Кушнерьов Олександр Сергійович |
16.01-1022/20 |
50 |
Лазненко Дмитро Олексійович |
16.01-1023/20 |
51 |
Лобко Наталія Вікторівна |
16.01-1024/20 |
52 |
Макаренко Михайло Ілліч |
16.01-1025/20 |
53 |
Мордань Євгенія Юріївна |
16.01-1026/20 |
54 |
Німенко Наталія Анатоліївна |
16.01-1027/20 |
55 |
Павленко Людмила Дмитрівна |
16.01-1028/20 |
56 |
Піддубний Євген Михайлович |
16.01-1029/20 |
57 |
Прокопенко Наталія Миколаївна |
16.01-1030/20 |
58 |
Симоненко Наталія Олександрівна |
16.01-1031/20 |
59 |
Холодило Олена Василівна |
16.01-1032/20 |
60 |
Черниш Єлізавета Юріївна |
16.01-1033/20 |
61 |
Швець Станіслав Володимирович |
16.01-1034/20 |
62 |
Шубін Павло Андрійович |
16.01-1035/20 |
63 |
Щербаченко Вікторія Олексіївна |
16.01-1036/20 |