Вид підвищення кваліфікації: вебінар «Засоби організації навчальних занять у відеорежимі (початковий рівень)»
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 2 год.
Дата проведення: 01.04.2020 р.
- Аблєєва Ірина Юріївна
- Боброва Олена Валентинівна
- Бокова Світлана Іванівна
- Борзенков Ігор Іванович
- Бугайов Володимир Іванович
- Бумейстер Валентина Іванівна
- Буцик Анна Сергіївна
- Васильєва Олена Геннадіївна
- Винниченко Людмила Боголюбівна
- Возна Інга Володимирівна
- Воробйова Інесса Геннадіївна
- Гнаповська Людмила ВАдимівна
- Говорун Тетяна Павлівна
- Гордієнко Віта Павлівна
- Гресько Ігор Яремович
- Гурець Лариса Леонідівна
- Даниленко Ігор Анатолійович
- Дейнека Ольга Валеріївна
- Диченко Тетяна Василівна
- Дудченко Віталіна Вікторівна
- Думчиков Михайло Олександрович
- Дяговченко Ілля
- Євтухов Артем Віталійович
- Жулавський Аркадій Юрійович
- Завадська Марина Миколаївна
- Закаблук Наталія Феліксівна
- Залога Вільям Олександрович
- Золота Леся Володимирівна
- Золотова Світлана Григорівна
- Івахнюк Тетяна Василівна
- Ілляшенко Вячеслав Юрійович
- Карінцева Олександра Іванівна
- Кмита Олексій Петрович
- Кобушко Яна Володимирівна
- Козаченко Юлія Сергіївна
- Коленко Оксана Іанівна
- Колесник Віталій Олександрович
- Колесніков Валерій Анатолійович
- Коломієць Світлана Володимирівна
- Кононенко Світлана Валеріївна
- Коротун Микола Миколайович
- Кравець Олександр Валерійович
- Курбатова Тетяна Олександрівна
- Курочкіна Вікторія Семенівна
- Кушніров Павло Васильович
- Лахтін Юрій Володимирович
- Лебедка Сергій Миколайович
- Личко Володимир Станіславович
- Лукяніхін Вадим Олександрович
- Ляшенко Ірина Володимирівна
- Макаренко Михайло Ілліч
- Мартиненко Ярослава Олександрівна
- Мелеховець Оксана Костянтинівна
- Муліна Наталія Ігорівна
- Мухін Михайло Михайлович
- Ніколенко Валентина Володимирівна
- Овечкін Денис Вячеславович
- Олещенко Галина Павлівна
- Пак Василь Якович
- Плахута Валентина Анатольевна
- Плохута Тетяна Миколаївна
- Потапов Олександр Олександрович
- Приходько Наталія Анатоліївна
- Прімова Людмила Олександрівна
- Прокопенко Антоніна Вадимівна
- П'ятикоп Геннадій Іванович
- Рубан Анатолій Іванович
- Семененко Тетяна Олексіївна
- Середа Віта Іванівна
- Ситник Ольга Андріївна
- Скарлупіна Юлія Анатоліївна
- Смирнов Василь Анатолійович
- Терехов Андрій Михайлович
- Трунова Інна Олександрівна
- Тур Олександр Миколайович
- Усенко Наталія Миколаївна
- Ходцева Алла Олександівна
- Худолей Георгій Михайлович
- Чиняк Ольга Сергіївна
- Чорна Інна Валентинівна
- Чуланова Галина Валеріївна
- Шевцова Тетяна Миколаївна
- Шевченко Володимир Порфирович
- Шовкопляс Оксана Анатоліївна
- Шубін Пало Андрійович
- Щербак Вікторія Володимирівна
- Ющенко О.В.
- Яновська Ганна Олександрівна
- Ярмоленко Ольга Сергіївна