Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації
«Професійна риторика».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 14.03.2024 р. – 20.03.2024 р.
Дата видачі свідоцтва: 20.03.2024 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1 |
Задорожна Ірина Василівна |
16.01-0849/24 |
2 |
Ковальчук Лариса Євгенівна |
16.01-0850/24 |
3 |
Кучмей Зінаїда Миколаївна |
16.01-0851/24 |
4 |
Лукаш Наталія Богданівна |
16.01-0852/24 |
5 |
Марцінків Ірина Федорівна |
16.01-0853/24 |
6 |
Марчук Лідія Іванівна |
16.01-0854/24 |
7 |
Міщук Тетяна Володимирівна |
16.01-0855/24 |
8 |
Мова Тетяна Леонідівна |
16.01-0856/24 |
9 |
Приходько Олександра Валеріївна |
16.01-0857/24 |
10 |
Рудяк Олена Анатоліївна |
16.01-0858/24 |
11 |
Свінцицька Олена Олександрівна |
16.01-0859/24 |
12 |
Семенець Олена Олександрівна |
16.01-0860/24 |
13 |
Снігурова Ірина Іванівна |
16.01-0861/24 |
14 |
Стефанюк Наталія Василівна |
16.01-0862/24 |
15 |
Тарануха Ольга Олексіївна |
16.01-0863/24 |
16 |
Ярошевич Олена Миколаївна |
16.01-0864/24 |
Працівники СумДУ |
||
1 |
Аблєєва Ірина Юріївна |
16.01-0865/24 |
2 |
Бабар Тетяна Володимирівна |
16.01-0866/24 |
3 |
Батурина Валентина Василівна |
16.01-0867/24 |
4 |
Васильєва Олена Геннадіївна |
16.01-0868/24 |
5 |
Весперіс Світлана Зієдонисівна |
16.01-0869/24 |
6 |
Герасименко Світлана Федорівна |
16.01-0870/24 |
7 |
Горбань Олександр Павлович |
16.01-0871/24 |
8 |
Завражний Костянтин Юрійович |
16.01-0872/24 |
9 |
Клименко Наталія Василівна |
16.01-0873/24 |
10 |
Кузіков Борис Олегович |
16.01-0874/24 |
11 |
Лебідь Ольга Федорівна |
16.01-0875/24 |
12 |
Мирук Юлія Олександрівна |
16.01-0876/24 |
13 |
Мірошниченко Олеся Володимирівна |
16.01-0877/24 |
14 |
Москаленко Павло Олександрович |
16.01-0878/24 |
15 |
Нешта Анна Олександрівна |
16.01-0879/24 |
16 |
П'ятикоп Геннадій Іванович |
16.01-0880/24 |
17 |
Панченко Віталій Олександрович |
16.01-0881/24 |
18 |
Петрова Олена Юріївна |
16.01-0882/24 |
19 |
Піхтірьова Аліна Володимирівна |
16.01-0883/24 |
20 |
Плохута Тетяна Миколаївна |
16.01-0884/24 |
21 |
Семененко Тетяна Олексіївна |
16.01-0885/24 |
22 |
Сидоренко Сергій Вікторович |
16.01-0886/24 |
23 |
Склабінський Всеволод Іванович |
16.01-0887/24 |
24 |
Сміян Катерина Олександрівна |
16.01-0888/24 |
25 |
Стаднік Олена Миколаївна |
16.01-0889/24 |
26 |
Тараба Тетяна Іванівна |
16.01-0890/24 |
27 |
Тарасенко Світлана Вікторівна |
16.01-0891/24 |
28 |
Теслик Наталія Миколаївна |
16.01-0892/24 |
29 |
Харченко Надія Анатоліївна |
16.01-0893/24 |
30 |
Чорна Інна Валентинівна |
16.01-0894/24 |
31 |
Шевцова Тетяна Миколаївна |
16.01-0895/24 |
32 |
Щеголькова Валентина Олександрівна |
16.01-0896/24 |