Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Дистанційне навчання за будь-яких умов».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 04.03.2024 р. – 08.03.2024 р.
Дата видачі свідоцтва: 08.03.2024
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1. |
Бандурян Вікторія Володимирівна |
16.01-0719/24 |
2. |
Бортний Микола Олександрович |
16.01-0720/24 |
3. |
Вечірко Наталія Миколаївна |
16.01-0721/24 |
4. |
Вовк Світлана Михайлівна |
16.01-0722/24 |
5. |
Врабель Томаш Томашович |
16.01-0723/24 |
6. |
Вусенко Неоніла Григорівна |
16.01-0724/24 |
7. |
Гавриленко Дмитро Анатолійович |
16.01-0725/24 |
8. |
Гнатик Каталін Бейлівна |
16.01-0726/24 |
9. |
Голяк Олена Анатоліївна |
16.01-0727/24 |
10. |
Гурська Валентина Яківна |
16.01-0728/24 |
11. |
Долуда Світлана Михайлівна |
16.01-0729/24 |
12. |
Дунаєва Інна Павлівна |
16.01-0730/24 |
13. |
Завязкіна Наталія Володимирівна |
16.01-0731/24 |
14. |
Зінов'єва Ніна Пилипівна |
16.01-0732/24 |
15. |
Івашко Максим Васильович |
16.01-0733/24 |
16. |
Капінус Валентина Андріївна |
16.01-0734/24 |
17. |
Кармазіна Ірина Станіславівна |
16.01-0735/24 |
18. |
Кельбя Стелла Георгіївна |
16.01-0736/24 |
19. |
Козідубова Валентина Михайлівна |
16.01-0737/24 |
20. |
Копор Золтан Гейзович |
16.01-0738/24 |
21. |
Кравчун Нонна Олександрівна |
16.01-0739/24 |
22. |
Кривопишин Дмитро Ігорович |
16.01-0740/24 |
23. |
Кудашев Віталій Володимирович |
16.01-0741/24 |
24. |
Культа Світлана Володимирівна |
16.01-0742/24 |
25. |
Лега Наталія Іванівна |
16.01-0743/24 |
26. |
Лемпа Наталя Іллівна |
16.01-0744/24 |
27. |
Лісова Зоя Григорівна |
16.01-0745/24 |
28. |
Малишев Владислав Вадимович |
16.01-0746/24 |
29. |
Марчук Тетяна Григорівна |
16.01-0747/24 |
30. |
Миколаєнко Вадим Валерійович |
16.01-0748/24 |
31. |
Молнар Д Єлизавета Олександрівна |
16.01-0749/24 |
32. |
Молнар Д Стефан Стефанович |
16.01-0750/24 |
33. |
Мороз Олексій Валерійович |
16.01-0751/24 |
34. |
Наволочка Ольга Миколаївна |
16.01-0752/24 |
35. |
Непомнящий Валентин Володимирович |
16.01-0753/24 |
36. |
Овсянкіна Інна Григорівна |
16.01-0754/24 |
37. |
Павлюкович Олександр Васильович |
16.01-0755/24 |
38. |
Підвисоцька Галина Володимирівна |
16.01-0756/24 |
39. |
Погорєлов Руслан Володимирович |
16.01-0757/24 |
40. |
Присуха Людмила Миколаївна |
16.01-0758/24 |
41. |
Приходько Олександра Валеріївна |
16.01-0759/24 |
42. |
Рибка Олена Сергіївна |
16.01-0760/24 |
43. |
Сем'янів Ігор Олександрович |
16.01-0761/24 |
44. |
Силадій Іван Михайлович |
16.01-0762/24 |
45. |
Сіладі Василь Васильович |
16.01-0763/24 |
46. |
Сімаков Костянтин Іванович |
16.01-0764/24 |
47. |
Соломаха Володимир Анатолійович |
16.01-0765/24 |
48. |
Творчій Ольга Юріївна |
16.01-0766/24 |
49. |
Ус Марія Іллівна |
16.01-0767/24 |
50. |
Фодор Катерина Йосипівна |
16.01-0768/24 |
51. |
Хижко Олександр Вікторович |
16.01-0769/24 |
52. |
Цуркан Наталя Геннадіївна |
16.01-0770/24 |
53. |
Червінська Юлія Олександрівна |
16.01-0771/24 |
54. |
Черевко Олександр Дмитрович |
16.01-0772/24 |
55. |
Чорна Наталія Степанівна |
16.01-0773/24 |
56. |
Шевчук Наталія Вікторівна |
16.01-0774/24 |
57. |
Щирбул Олександр Миколайович |
16.01-0775/24 |