Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації
«STEM освіта online: 3D моделювання та 3D друк».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 19.02.2024 р. – 23.02.2024 р.
Дата видачі свідоцтва: 23.02.2024
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Інші ЗО |
||
1 |
Аліфанова Лілія Іванівна |
16.01-0633/24 |
2 |
Анісімова Лілія Анатоліївна |
16.01-0634/24 |
3 |
Бичкова Анастасія Анатоліївна |
16.01-0635/24 |
4 |
Бойко Оксана Володимирівна |
16.01-0636/24 |
5 |
Бондарєва Яна Віталіївна |
16.01-0637/24 |
6 |
Борячинський Василь Васильович |
16.01-0638/24 |
7 |
Войник Юрій Миколайович |
16.01-0639/24 |
8 |
Гейко Володимир Віталійович |
16.01-0640/24 |
9 |
Гончар Ольга Володимирівна |
16.01-0641/24 |
10 |
Граждан Любов Василівна |
16.01-0642/24 |
11 |
Гриценко Роман Олександрович |
16.01-0643/24 |
12 |
Драганова Євгенія Броніславівна |
16.01-0644/24 |
13 |
Засядько Андрій Іванович |
16.01-0645/24 |
14 |
Ільченко Борис Петрович |
16.01-0646/24 |
15 |
Каленюк Ольга Миколаївна |
16.01-0647/24 |
16 |
Коваленко Ольга Сергіївна |
16.01-0649/24 |
17 |
Коваль Олег Олександрович |
16.01-0650/24 |
18 |
Козачук Олена Ігорівна |
16.01-0651/24 |
19 |
Лемещук Олександр Ігорович |
16.01-0652/24 |
20 |
Макруха Тетяна Олександрівна |
16.01-0653/24 |
21 |
Максименко Володимир Геннадійович |
16.01-0654/24 |
22 |
Мальченко Лілія Юріївна |
16.01-0655/24 |
23 |
Міронова Ірина Ігорівна |
16.01-0656/24 |
24 |
Нейман Юлія Олександрівна |
16.01-0657/24 |
25 |
Олійник Наталія Олександрівна |
16.01-0658/24 |
26 |
Пазиніч Віта Сергіївна |
16.01-0659/24 |
27 |
Пелих Валентин Павлович |
16.01-0660/24 |
28 |
Пеховка Максим В'ячеславович |
16.01-0661/24 |
29 |
Прилуцький Володимир Іванович |
16.01-0662/24 |
30 |
Реброва Юлія Валеріївна |
16.01-0663/24 |
31 |
Савін Олег Володимирович |
16.01-0664/24 |
32 |
Себко Дмитро Миколайович |
16.01-0665/24 |
33 |
Солодкевич Оксана Андріївна |
16.01-0666/24 |
34 |
Тарасенко Володимир Миколайович |
16.01-0667/24 |
35 |
Хріник Євген Олександрович |
16.01-0668/24 |
36 |
Шиян Денис Миколайович |
16.01-0669/24 |
37 |
Шурубар Сімона Дмитрівна |
16.01-0670/24 |
38 |
Гранатюк Людмила Анатоліївна |
16.01-0672/24 |
СумДУ |
||
1 |
Будниченко Марина Юріївна |
16.01-0705/24 |
2 |
Логоша Людмила Григорівна |
16.01-0706/24 |
3 |
Панченко Віталій Олександрович |
16.01-0707/24 |
4 |
Савченко Катерина Василівна |
16.01-0708/24 |
5 |
Харламова Лариса Дмитрівна |
16.01-0709/24 |
6 |
Хижникова Тетяна Анатоліївна |
16.01-0710/24 |