Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 5 кредитів ЄКТС.
Період навчання: 27.11.2023 р. – 13.12.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 13.12.2023
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтв |
1 |
Андрощук Олег Миколайович |
16.01-3273/23 |
2 |
Арабаджи-Тіпенко Людмила Іванівна |
16.01-3274/23 |
3 |
Бабкіна Ірина Миколаївна |
16.01-3275/23 |
4 |
Бажміна Евеліна Анатоліївна |
16.01-3276/23 |
5 |
Бородіна Оксана Анатоліївна |
16.01-3277/23 |
6 |
Бриль Ірина Василівна |
16.01-3278/23 |
7 |
Бутенко Лариса Григорівна |
16.01-3279/23 |
8 |
Виговська Маргарита Сергіївна |
16.01-3280/23 |
9 |
Гавриленко Марія Афанасіївна |
16.01-3281/23 |
10 |
Гармідер Лариса Дмитрівна |
16.01-3282/23 |
11 |
Георгадзе Тетяна Олександрівна |
16.01-3283/23 |
12 |
Грабовець Ірина Володимирівна |
16.01-3284/23 |
13 |
Заїка Володимир Іванович |
16.01-3285/23 |
14 |
Зінов'єва Тетяна Анатоліївна |
16.01-3286/23 |
15 |
Іванців Ольга Романівна |
16.01-3287/23 |
16 |
Калашнікова Людмила Володимирівна |
16.01-3288/23 |
17 |
Калько Андрій Дмитрович |
16.01-3289/23 |
18 |
Калюжний Володимир Леонідович |
16.01-3290/23 |
19 |
Кіріцева Олена Вікторівна |
16.01-3291/23 |
20 |
Кобець Андрій Петрович |
16.01-3292/23 |
21 |
Кожевников Петро Петрович |
16.01-3293/23 |
22 |
Кожевникова Алла Власівна |
16.01-3294/23 |
23 |
Котішевська Вікторія Вікторівна |
16.01-3295/23 |
24 |
Кубко Валентина Петрівна |
16.01-3296/23 |
25 |
Кудря Сергій Григорович |
16.01-3297/23 |
26 |
Куковинець Дар'я Олександрівна |
16.01-3298/23 |
27 |
Любчич Анна Миколаївна |
16.01-3299/23 |
28 |
Мельник Світлана Михайлівна |
16.01-3300/23 |
29 |
Моложон Каріна Олександрівна |
16.01-3301/23 |
30 |
Моргун Олена Миколаївна |
16.01-3302/23 |
31 |
Нікітіна Леся Олегівна |
16.01-3303/23 |
32 |
Овсянко Олена Леонідівна |
16.01-3304/23 |
33 |
Опольська Марина Вікторівна |
16.01-3305/23 |
34 |
Оскома Олена Володимирівна |
16.01-3306/23 |
35 |
Разумова Ганна Вікторівна |
16.01-3307/23 |
36 |
Римар Сергій Михайлович |
16.01-3308/23 |
37 |
Романенко Олена Анатоліївна |
16.01-3309/23 |
38 |
Садовенко Світлана Геннадіївна |
16.01-3310/23 |
39 |
Сидоренко Андрій Ігорович |
16.01-3311/23 |
40 |
Сімашова Анастасія Іванівна |
16.01-3312/23 |
41 |
Слугоцька Вікторія Михайлівна |
16.01-3313/23 |
42 |
Тучак Діана Юріївна |
16.01-3314/23 |
43 |
Фалендиш Анатолій Петрович |
16.01-3315/23 |
44 |
Черноус Людмила Сергіївна |
16.01-3316/23 |
45 |
Шандрук Сергій Миколайович |
16.01-3317/23 |
46 |
Юзько Тетяна Миколаївна |
16.01-3318/23 |