Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Електронні технології навчання у СумДУ».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 06.11.2023 р. – 13.11.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 13.11.2023 р.
№ |
ПІБ |
Обліковий запис свідоцтва |
1. |
Алєксєєв Олександр Миколайович |
16.01-2804/23 |
2. |
Антоненко Сергій Сергійович |
16.01-2805/23 |
3. |
Боженко Вікторія Володимирівна |
16.01-2806/23 |
4. |
Бокова Світлана Іванівна |
16.01-2807/23 |
5. |
Бондар Тетяна Вікторівна |
16.01-2808/23 |
6. |
Будко Ганна Юріївна |
16.01-2809/23 |
7. |
Бурлакова Ірина Михайлівна |
16.01-2810/23 |
8. |
Весперіс Світлана Зієдонисівна |
16.01-2811/23 |
9. |
Гаврилюк Інна Леонідівна |
16.01-2812/23 |
10. |
Грибініченко Алла Миколаївна |
16.01-2813/23 |
11. |
Дворниченко Аліна Василівна |
16.01-2814/23 |
12. |
Дехтяр Надія Анатоліївна |
16.01-2815/23 |
13. |
Завражний Костянтин Юрійович |
16.01-2816/23 |
14. |
Зимак Юрій Анатолійович |
16.01-2817/23 |
15. |
Зябіна Євгенія Анатоліївна |
16.01-2818/23 |
16. |
Коблянська Інна Ігорівна |
16.01-2819/23 |
17. |
Колісніченко Едуард Васильович |
16.01-2820/23 |
18. |
Коломієць Світлана Володимирівна |
16.01-2821/23 |
19. |
Король Світлана Анатоліївна |
16.01-2822/23 |
20. |
Кривич Яна Миколаївна |
16.01-2823/23 |
21. |
Кузьмін Дмитро Володимирович |
16.01-2824/23 |
22. |
Лебедка Сергій Миколайович |
16.01-2825/23 |
23. |
Летуновська Наталія Євгенівна |
16.01-2826/23 |
24. |
Миненко Сергій Володимирович |
16.01-2827/23 |
25. |
Мінченко Марія Геннадіївна |
16.01-2828/23 |
26. |
Мірошниченко Олеся Володимирівна |
16.01-2829/23 |
27. |
Мудренко Ірина Григорівна |
16.01-2830/23 |
28. |
Петренко Наталія Володимирівна |
16.01-2831/23 |
29. |
Петровський Михайло Васильович |
16.01-2832/23 |
30. |
Півень Андрій Григорович |
16.01-2833/23 |
31. |
Пігуль Наталія Георгіївна |
16.01-2834/23 |
32. |
Плохута Тетяна Миколаївна |
16.01-2835/23 |
33. |
Позовний Олександр Олександрович |
16.01-2836/23 |
34. |
Тарасенко Світлана Вікторівна |
16.01-2837/23 |
35. |
Скорба Олег Анатолійович |
16.01-2838/23 |
36. |
Сміян Катерина Олександрівна |
16.01-2839/23 |
37. |
Сотник Ірина Миколаївна |
16.01-2840/23 |
38. |
Тимчук Сергій Олександрович |
16.01-2841/23 |
39. |
Хованський Сергій Олександрович |
16.01-2842/23 |
40. |
Хоменко Лілія Миколаївна |
16.01-2843/23 |
41. |
Чигрин Олена Юріївна |
16.01-2844/23 |
42. |
Чиняк Ольга Сергіївна |
16.01-2845/23 |
43. |
Шуменко Ольга Анатоліївна |
16.01-2846/23 |
44. |
Яхненко Олена Миколаївна |
16.01-2847/23 |
45. |
Садівничий Володимир Олексійович |
16.01-2848/23 |
46. |
Садівнича Марина Володимирівна |
16.01-2849/23 |
47. |
Іщенко Олена Анатоліївна |
16.01-2850/23 |
48. |
Стоян Раїса Сергіївна |
16.01-2851/23 |
49. |
Бондаренко Олена Євгегівна |
16.01-2852/23 |
50. |
Сушкова Олена Миколаївна |
16.01-2853/23 |
51. |
П'ятаченко Сергій Васильович |
16.01-2854/23 |
52. |
Ковальова Тетяна Вікторівна |
16.01-2855/23 |
53. |
Жиленко Ірина Рудольфівна |
16.01-2856/23 |
54. |
Черниш Анна Євгеніївна |
16.01-2857/23 |
55. |
Федорина Алла Олексіївна |
16.01-2858/23 |