Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації
«Digital Workspace: цифровізація робочого місця».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 13.09.2023 р. – 15.09.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 15.09.2023
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
Digital Workspace: цифровізація робочого місця (інші ЗО) |
||
1. |
Барабаш Олег Євстахійович |
16.01-1937/23 |
2. |
Волошин Віталій Несторович |
16.01-1938/23 |
3. |
В'юник Ольга Володимирівна |
16.01-1939/23 |
4. |
Гаєва Тетяна Миколаївна |
16.01-1940/23 |
5. |
Гамалій Світлана Олександрівна |
16.01-1941/23 |
6. |
Гвоздяк Ольга Михайлівна |
16.01-1942/23 |
7. |
Гнатюк Юлія Юріївна |
16.01-1943/23 |
8. |
Горбунова Наталя Михайлівна |
16.01-1944/23 |
9. |
Грабовська Людмила Миколаївна |
16.01-1945/23 |
10. |
Данилик Зоряна Зенонівна |
16.01-1946/23 |
11. |
Душина Людмила Олександрівна |
16.01-1947/23 |
12. |
Жекова Наталія Филимонівна |
16.01-1948/23 |
13. |
Жеребнюк Мар'яна Миколаївна |
16.01-1949/23 |
14. |
Жмудь Людмила Володимирівна |
16.01-1950/23 |
15. |
Задорожна Ольга Анатоліївна |
16.01-1951/23 |
16. |
Зеленяк Наталія Вікторівна |
16.01-1952/23 |
17. |
Керницька Ганна Станіславівна |
16.01-1953/23 |
18. |
Ковбан Віталій Павлович |
16.01-1954/23 |
19. |
Кольганович Ольга Орестівна |
16.01-1955/23 |
20. |
Корнієць Тетяна Євгенівна |
16.01-1956/23 |
21. |
Костяна Тетяна Олександрівна |
16.01-1957/23 |
22. |
Кравець Ольга Анатоліївна |
16.01-1958/23 |
23. |
Кузьо Марія Михайлівна |
16.01-1959/23 |
24. |
Лавська Валентина Іванівна |
16.01-1960/23 |
25. |
Лугова Людмила Іванівна |
16.01-1961/23 |
26. |
Мазуренко Юлія Степанівна |
16.01-1962/23 |
27. |
Максименко Володимир Геннадійович |
16.01-1963/23 |
28. |
Максименко Лілія Вікторівна |
16.01-1964/23 |
29. |
Меркулова Людмила Федорівна |
16.01-1965/23 |
30. |
Михайлюк Світлана Олексіївна |
16.01-1966/23 |
31. |
Муренко Дар'я Олександрівна |
16.01-1967/23 |
32. |
Нанівська Наталія Василівна |
16.01-1968/23 |
33. |
Нейман Юлія Олександрівна |
16.01-1969/23 |
34. |
Нечипас Дарина Анатоліївна |
16.01-1970/23 |
35. |
Норкіна Олена Володимирівна |
16.01-1971/23 |
36. |
Овчаренко Тетяна Дмитрівна |
16.01-1972/23 |
37. |
Павліш Лариса Олегівна |
16.01-1973/23 |
38. |
Поліщук Світлана Володимирівна |
16.01-1974/23 |
39. |
Рачкевич Ірина Олександрівна |
16.01-1975/23 |
40. |
Рочняк Олег Васильович |
16.01-1976/23 |
41. |
Руденко Юлія Вікторівна |
16.01-1977/23 |
42. |
Сакаль Любов Іванівна |
16.01-1978/23 |
43. |
Себко Дмитро Миколайович |
16.01-1979/23 |
44. |
Стретович Оксана Валеріївна |
16.01-1980/23 |
45. |
Ткачук Володимир Іванович |
16.01-1981/23 |
46. |
Ткачук Світлана Володимирівна |
16.01-1982/23 |
47. |
Устінова Вікторія Олександрівна |
16.01-1983/23 |
48. |
Хищенко Тетяна Іванівна |
16.01-1984/23 |
49. |
Чернишова Тетяна Леонідівна |
16.01-1985/23 |
50. |
Шаповалов Володимир Федорович |
16.01-1986/23 |
51. |
Князькова Ірина Іванівна |
16.01-1987/23 |
Digital Workspace: цифровізація робочого місця (СумДУ) |
||
1. |
Весперіс Світлана Зієдонисівна |
16.01-1988/23 |
2. |
Грано Наталія Володимирівна |
16.01-1989/23 |
3. |
Гриценко Сергій Володимирович |
16.01-1990/23 |
4. |
Зябіна Євгенія Анатоліївна |
16.01-1991/23 |
5. |
Коляда Наталія Вікторівна |
16.01-1992/23 |
6. |
Лебединська Юлія Станіславівна |
16.01-1993/23 |