Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Змішане навчання у закладах освіти: тенденції та виклики сьогодення».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС.
Період навчання: 28.02.2023 р. – 03.03.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 03.03.2023 р.
№ |
ПІБ |
Обліковий запис свідоцтва |
1. |
Апатченко Олександр Іванович |
16.01-0486/23 |
2. |
Баран Віталій Володимирович |
16.01-0487/23 |
3. |
Баран Марія Григорівна |
16.01-0488/23 |
4. |
Богак Лєна Романівна |
16.01-0489/23 |
5. |
Боднар Олена Миколаївна |
16.01-0490/23 |
6. |
Брагар Наталія Олексіївна |
16.01-0491/23 |
7. |
Буц Олена Олександрівна |
16.01-0492/23 |
8. |
Вдовенко Олена Адамівна |
16.01-0493/23 |
9. |
Власюк Раїса Сергіївна |
16.01-0494/23 |
10. |
Вовчок Світлана Володимирівна |
16.01-0495/23 |
11. |
Волвенко Олена Миколаївна |
16.01-0496/23 |
12. |
Воробей Людмила Володимирівна |
16.01-0497/23 |
13. |
Головко Анастасія Сергіївна |
16.01-0498/23 |
14. |
Гончар Олена Михайлівна |
16.01-0499/23 |
15. |
Григор'єва Ольга Олексіївна |
16.01-0500/23 |
16. |
Грицько Наталія Сергіївна |
16.01-0501/23 |
17. |
Грузін Тетяна Євгеніївна |
16.01-0502/23 |
18. |
Дідух Галина Петрівна |
16.01-0503/23 |
19. |
Дробчак Мирослав Дмитрович |
16.01-0504/23 |
20. |
Дутка Василь Мирославович |
16.01-0505/23 |
21. |
Дьогтяр Ніна Михайлівна |
16.01-0506/23 |
22. |
Ємець Анжеліка Вікторівна |
16.01-0507/23 |
23. |
Єфимович Альбіна Олександрівна |
16.01-0508/23 |
24. |
Загорська Інна Олексіївна |
16.01-0509/23 |
25. |
Зубаха Рімма Олександрівна |
16.01-0510/23 |
26. |
Іванченко Юлія Анатоліївна |
16.01-0511/23 |
27. |
Ігнатенко Світлана Іванівна |
16.01-0512/23 |
28. |
Клєб Олександра Ярославівна |
16.01-0513/23 |
29. |
Коваленко Тетяна Петрівна |
16.01-0514/23 |
30. |
Коваль Марія Олександрівна |
16.01-0515/23 |
31. |
Козьмук Богдан Петрович |
16.01-0516/23 |
32. |
Костюченко Оксана Олександрівна |
16.01-0517/23 |
33. |
Летнянчин Ірина Богданівна |
16.01-0518/23 |
34. |
Лищук Ольга Миколаївна |
16.01-0519/23 |
35. |
Ляшук Ольга Степанівна |
16.01-0520/23 |
36. |
Маглена Олена Сергіївна |
16.01-0521/23 |
37. |
Макаренко Алла Ігорівна |
16.01-0522/23 |
38. |
Максютенко Тетяна Олександрівна |
16.01-0523/23 |
39. |
Матвієнко Ірина Вікторівна |
16.01-0524/23 |
40. |
Мельничук Лариса Володимирівна |
16.01-0525/23 |
41. |
Молчанова Наталія Іванівна |
16.01-0526/23 |
42. |
Морозов Богдан Станіславович |
16.01-0527/23 |
43. |
Мурсєєва Ірина Тагирівна |
16.01-0528/23 |
44. |
Мусієнко Тетяна Петрівна |
16.01-0529/23 |
45. |
Наумчик Наталія Сергіївна |
16.01-0530/23 |
46. |
Палій Віктор Гордійович |
16.01-0531/23 |
47. |
Пасинок Оксана Вікторівна |
16.01-0532/23 |
48. |
Плюшко Галина Григорівна |
16.01-0533/23 |
49. |
Полякова Наталя Миколаївна |
16.01-0534/23 |
50. |
Пулик Тетяна Борисівна |
16.01-0535/23 |
51. |
Сакова Алла Володимирівна |
16.01-0536/23 |
52. |
Ситник Ганна Пилипівна. |
16.01-0537/23 |
53. |
Сівцов Олександр Володимирович |
16.01-0538/23 |
54. |
Труба Алла Сергіївна |
16.01-0539/23 |
55. |
Хомич Василь Іванович |
16.01-0540/23 |
56. |
Чеченєва Ольга Миколаївна |
16.01-0541/23 |
57. |
Чукіна Іванна Валеріївна |
16.01-0542/23 |
58. |
Шемчук Лариса Анатоліївна |
16.01-0543/23 |
59. |
Шиманський Олександр Йосипович |
16.01-0544/23 |
60. |
Штих Юлія Миколаївна |
16.01-0545/23 |
61. |
Юван Світлана Валентинівна |
16.01-0546/23 |