Вид підвищення кваліфікації: навчання за програмою підвищення кваліфікації «Інклюзивне навчання: особливості реалізації у закладах освіти».
Форма підвищення кваліфікації: дистанційна.
Загальний обсяг: 1 кредит ЄКТС
Період навчання: 20.02.2023 р. – 23.02.2023 р.
Дата видачі свідоцтва: 23.02.2023 р.
№ |
ПІП |
Обліковий запис свідоцтва |
1. |
Арзанов Віктор Іванович |
16.01-0355/23 |
2. |
Бандурка Людмила Вікторівна |
16.01-0356/23 |
3. |
Барбара Наталія Вікторівна |
16.01-0357/23 |
4. |
Батурина Валентина Василівна |
16.01-0358/23 |
5. |
Бібік Юлія Володимирівна |
16.01-0359/23 |
6. |
Білинський Віктор Анатолійович |
16.01-0360/23 |
7. |
Бондаренко Олена Євгенівна |
16.01-0361/23 |
8. |
Борута Наталія Володимирівна |
16.01-0362/23 |
9. |
Бурла Олександр Михайлович |
16.01-0363/23 |
10. |
Валенкевич Лариса Петрівна |
16.01-0364/23 |
11. |
Васильєв Володимир Іванович |
16.01-0365/23 |
12. |
Васильченко Наталія Володимирівна |
16.01-0366/23 |
13. |
Весперіс Світлана Зієдонисівна |
16.01-0367/23 |
14. |
Шульга Тетяна Вікторівна |
16.01-0368/23 |
15. |
Гаценко Людмила Григорівна |
16.01-0369/23 |
16. |
Глибченко Віктор Григорович |
16.01-0370/23 |
17. |
Гончаренко Володимир Іванович |
16.01-0371/23 |
18. |
Грано Наталія Володимирівна |
16.01-0372/23 |
19. |
Гребеник Антон Олександрович |
16.01-0373/23 |
20. |
Гребеник Тетяна Вікторівна |
16.01-0374/23 |
21. |
Грищук Дар’я Анатоліївна |
16.01-0375/23 |
22. |
Громик Тетяна Петрівна |
16.01-0376/23 |
23. |
Гуденко Світлана Вікторівна |
16.01-0377/23 |
24. |
Гуц Наталія Михайлівна |
16.01-0378/23 |
25. |
Данилова Анна Анатоліївна |
16.01-0379/23 |
26. |
Данильченко Олена Володимирівна |
16.01-0380/23 |
27. |
Динник Оксана Дмитрівна |
16.01-0381/23 |
28. |
Дюхіна Наталія Іллівна |
16.01-0382/23 |
29. |
Євтушенко Олександр Валерійович |
16.01-0383/23 |
30. |
Забіяка Олександр Анатолійович |
16.01-0384/23 |
31. |
Заболотня Тамара Миколаївна |
16.01-0385/23 |
32. |
Зубко Катерина Юріївна |
16.01-0386/23 |
33. |
Іващенко Максим Миколайович |
16.01-0387/23 |
34. |
Іващенко Марина Миколаївна |
16.01-0388/23 |
35. |
Кабанова Олена Євгенівна |
16.01-0389/23 |
36. |
Кипарис Віталій Євгенійович |
16.01-0390/23 |
37. |
Клименко Ольга Тимофіївна |
16.01-0391/23 |
38. |
Колесников Геннадій Глібович |
16.01-0392/23 |
39. |
Колесников Олексій Геннадійович |
16.01-0393/23 |
40. |
Коломійченко Ігор Васильович |
16.01-0394/23 |
41. |
Кондратенко Наталія Миколаївна |
16.01-0395/23 |
42. |
Коросташівець Тетяна Михайлівна |
16.01-0396/23 |
43. |
Коротун Микола Миколайович |
16.01-0397/23 |
44. |
Косенко Віталій Іванович |
16.01-0398/23 |
45. |
Кузько Олександр Леонідович |
16.01-0399/23 |
46. |
Кузько Руслана Вікторівна |
16.01-0400/23 |
47. |
Кузьмін Дмитро Володимирович |
16.01-0401/23 |
48. |
Левченко Олена Леонідівна |
16.01-0402/23 |
49. |
Леміш Наталія Олександрівна |
16.01-0403/23 |
50. |
Маслова Олена Володимирівна |
16.01-0404/23 |
51. |
Мельниченко Ірина Василівна |
16.01-0405/23 |
52. |
Мирук Юлія Олександрівна |
16.01-0406/23 |
53. |
Митрофаненков Олександр Володимирович |
16.01-0407/23 |
54. |
Наумов Денис Олександрович |
16.01-0408/23 |
55. |
Нечай Алла Миколаївна |
16.01-0409/23 |
56. |
Осадча Маргарита Володимирівна |
16.01-0410/23 |
57. |
Охріменко Сергій Володимирович |
16.01-0411/23 |
58. |
Очкасов Володимир Іванович |
16.01-0412/23 |
59. |
Павленко Наталія Миколаївна |
16.01-0413/23 |
60. |
Панченко Наталія Миколаївна |
16.01-0414/23 |
61. |
Печенко Світлана Миколаївна |
16.01-0415/23 |
62. |
Приходько Олександр Миколайович |
16.01-0416/23 |
63. |
Радевич Олександр Іванович |
16.01-0417/23 |
64. |
Радько Тетяна Миколаївна |
16.01-0418/23 |
65. |
Резвушкін Юрій Борисович |
16.01-0419/23 |
66. |
Романенко Олександр Іванович |
16.01-0420/23 |
67. |
Рудиця Світлана Володимирівна |
16.01-0421/23 |
68. |
Рябик Анатолій Васильович |
16.01-0422/23 |
69. |
Рязанцев В’ячеслав Вікторович |
16.01-0423/23 |
70. |
Рязанцева Оксана Вікторівна |
16.01-0424/23 |
71. |
Сабаніна Лілія Євгенівна |
16.01-0425/23 |
72. |
Салій Юрій Миколайович |
16.01-0426/23 |
73. |
Самусь Ганна Іванівна |
16.01-0427/23 |
74. |
Сауляк Наталія Миколаївна |
16.01-0428/23 |
75. |
Сахнюк Юлія Вікторівна |
16.01-0429/23 |
76. |
Сикал Сергій Анатолійович |
16.01-0430/23 |
77. |
Сикал Тетяна Сергіївна |
16.01-0431/23 |
78. |
Сірик Тетяна Андріївна |
16.01-0432/23 |
79. |
Сосненко Оксана Вячеславівна |
16.01-0433/23 |
80. |
Стеценко Людмила Миколаївна |
16.01-0434/23 |
81. |
Тараба Тетяна Іванівна |
16.01-0435/23 |
82. |
Тарасенко Тетяна Миколаївна |
16.01-0436/23 |
83. |
Толок Євген Олександрович |
16.01-0437/23 |
84. |
Тринитко Наталія Василівна |
16.01-0438/23 |
85. |
Туманова Юлія Володимирівна |
16.01-0439/23 |
86. |
Тютрін Сергій Михайлович |
16.01-0440/23 |
87. |
Циганенко Олена Василівна |
16.01-0441/23 |
88. |
Чернушенко Валентина Михайлівна |
16.01-0442/23 |
89. |
Швидка Алла Іванівна |
16.01-0443/23 |
90. |
Шолопутов Віктор Дмитрович |
16.01-0444/23 |
91. |
Шуляк Марія Станіславівна |
16.01-0445/23 |
92. |
Щербина Ольга Володимирівна |
16.01-0446/23 |
93. |
Юрченко Олена Володимирівна |
16.01-0447/23 |