✅Із 02 до 06 жовтня 2023 року тривало навчання за новою програмою підвищення кваліфікації «Фізичне та ментальне здоров’я людини: принципи життєстійкості у кризових умовах» від професорки Сумського державного університету Вікторії Гарбузової.

Курс був зорієнтований на формування навичок підвищення особистої життєстійкості у кризових умовах. Вікторія Гарбузова приділила значну увагу структурно-функціональним особливостям мозку людини; фізіологічним основам підтримки здоров’ю мозку; впливу струсу на фізичне та ментальне здоров’я людини; емоційному здоров’ю; здатності конструктивно долати життєві труднощі тощо.

Програма викликала великий інтерес у слухачів, якими стали як працівники університету, так і працівники інших закладів освіти з різних регіонів України.