В період з 5 по 19 червня 2018 року на факультеті підвищення кваліфікації викладачів пройшла серія семінарів.

5 червня 2018 року відбувся семінар за темою «Рейтингові показники ресурсів в домені СумДУ». На семінар були запрошені адміністратори, відповідальні за веб-сайти СумДУ серед співробітників кафедр та служб. Лектор – доцент кафедри прикладної математики та моделювання складних систем Фільченко Д.В.

12 червня 2018 року відбувся семінар за темою «Основні кроки успішної участі у міжнародних грантових та стипендіальних програмах». Семінар відвідали  заступники деканів/директорів з міжнародної діяльності, наукової роботи, завідувачі кафедр та науково-педагогічні працівники. Лектор – начальник відділу міжнародних зв’язків Кириченко К.І.

19 червня 2018 року відбулися два семінари.

На семінар за темою «Безпека web-ресурсів. Робота з хостингом СумДУ», були запрошені адміністратори, відповідальні за веб-сайти СумДУ серед співробітників кафедр та  служб.

Лектори:

- провідний фахівець групи з адміністрування, контролю та надання прав доступу до апаратного і програмного забезпечення ЦТОІС.ЛМТ Дмітрієв Д.В.;

• фахівець групи з адміністрування, контролю та надання прав доступу до апаратного і програмного забезпечення ЦТОІС.ЛМТ Дудченко С.В.;
  • фахівець 1 категорії групи інформаційного менеджменту веб-ресурсів СумДУ ЦБВМ Сидоренко І.Ю.

Семінар за темою «Забезпечення адміністрування комп’ютерної техніки та серверів з інтеграцією в доменну структуру університету» відвідали системні та локальні адміністратори кафедр та служб університету.

Лектори:

• технік групи з адміністрування, контролю та надання прав доступу до апаратного і програмного забезпечення ЦТОІС.ЛМТ Циплін Д.О.;
  • фахівець групи з адміністрування, контролю та надання прав доступу до апаратного і програмного забезпечення ЦТОІС.ЛМТ Зякун А.Г.